ik heb getwijfeld om het te vertellen want ik heb de hele dag op het forum rond gesnuffeld en zo dat ik gelezen heb kan het 2 kanten op. ik heb gisteren 'n testje gedaan van het kruitvat maar ik zag geen 2e streep....ik ben met m'n hubby de hele dag weg geweest en toen we thuis kwamen wilde ik de test weg gooien en....er stond 'n licht 2e streepje! ik weet dus niet wanneer dat 2e streepje er stond want ik heb er 1x na gekeken en toen heb ik 'm weg gelegd want we gingen weg. ik ben er best rustig onder want je mag niet meer kijken na 'n bepaalde tijd maar als er geen hcg is dan verkleurd ie toch niet? en staan er bij de kruitvat testen een voorgedrukt streepje? ik ga over 'n paar dagen nog maar 'n testje doen.
Dat lijkt me inderdaad verstandig! Er staat niet voor niets dat de test na een x aantal minuten afgelezen moet worden. Als je over een paar dagen nog een keer test, dan is een eventueel HCG al aardig vermeerderd en zou een streep veel duidelijker moeten zijn. Succes!
ik heb de test er nog eens bij gepakt en het 2e streepje is echt heel erg vaag....je moet goed kijken wil je 'm zien. ik heb de topics bekeken van de kruitvat testen en er waren 'n hoop meiden die er niet zo te vreden over waren want die hadden dus ook lichte streepjes en dus niet zwanger. we wachten maar ff af.
Hoi Albertina, Ik denk dat je geen hoop moet hebben. Ik heb het deze maand twee keer gehad. Na de verstreken tijd kwam er een streepje, en toch niet zwanger (heb ook nog een test van de site besteld). Ik hoop voor je dat je niet goed gekeken hebt! Dat zou naturrlijk wereldnieuws zijn, maar probeer jezelf geen valse hoop te geven (deed ik namelijk wel).
Die testen vand e kruidvat is niks mis mee als je ze volgens de gebruiksaanwijzing gebruikt dussssssssss als er staat na tien minuten niet aflezen dan gelden eventuele veranderingen niet meer dan moet je de test dus ook niet na tien minuten aflezennnnnnnnnnnnn......
Ik heb ook met kruidvat getest.. Ik had ook een heel vaag streepje, maar het was wel blauw én verscheen na enkele minuten.. Dus als ik jou was zou ik het ff afwachten en dan opnieuw testen met een ander merk
Spannend Albertina zeg !! Er kwam bij mij ook een 2e streepje na mijn MK na een nachtje slapen (had de test laten liggen). Dus er was toen nog wel zwangerschapshormoon in mijn urine maar niet genoeg, klopte ook want kreeg MK. Wil niet zeggen dat het bij jou niet goed gaat, ik denk dat je over een paar dagen nog eens moet testen. Ik heb wel meer getest en alle testen die ik liet liggen bleven verder gewoon akelig wit. Dus ik denk dat er alleen een 2e streepje komt als er toch HCG in je urine zit. Spannend meid ik duim voor je !!! Dan zijn we lekker samen zwanger.
ik hoop dat ik niet goed gekeken heb maar ik geef mezelf geen valse hoop. gaat trouwens goed met jou he nemo! alweer bijna 6 weken!!! ik hoop dat die andere test gauw positief is dan zijn we samen zwanger!
Ja gaat goed Albertina, morgen naar verloskundige en dan zo snel mogelijk een echo. Mijn eerste test was ook heeeel onduidelijk hoor, de test die je in album ziet staan is 3 dagen na NOD. Dus ik hoop dat die superpositieve test bij jou ook snel komt. Lekker samen zwanger, zou super zijn !
albertina je hebt wel vroeg getest als ik jou banner zo bekijk. heb je een normale cyclus of onregelmatig? of ben je niet normaal ongi geweest? anders moet je nog ff een weekje wachten met testen, want je kan beter testen als je overtijd bent. als ik naar je banner kijk zit je nog in je vruchtbare dagen. veel succes en ik zal voor je duimen.
He nemo morgen naar de verloskundigen. Krijg je al een echo? ik ben benieuwd of het je cosmo ei was of je bio ei.
hoi albertina, het is idd zo dat wat iedereen hierboven aangeeft; je niet moet aflezen na de x tijd. dan geld het nl niet meer. hoop natuurlijk voor je dat het wel positief is, nemo; omdat je een mk hebt gehad wil dit nog niet zeggen dat je daarom minder hcg gehalte hebt, niet om je af te vallen hoor maar dat heeft niet met je mk maken. de één heeft nu eenmaal sneller en meer hcg gehalte in zijn lichaam dan de ander. vandaar dat de één bwv spreken al vier dgn voor zijn nod positief kan testen en de ander bwv pas na een week. veel succes bij de vk en hoop dat je zo snel mogelijk een echo krijgt, die krijg je als het goed is eerder dan andere ivm vorige mk (heb ik toen ook gehad, en mag je ook om vragen). gr saskia
Mellemiel ik had eerst wel gewoon positief getest (2x), paar dagen daarna weer getest omdat we een dikkere streep wouden toen dus dat verhaal wat ik net vertelde. Dag daarna ging het mis. Ik ga vandaag naar verloskundige en krijg dan een briefje mee voor eerdere echo. Ik denk niet dat Albertina een MK krijgt hoor, ik denk/hoop gewoon dat ze over een paar dagen vet positief test !