In januari heb ik een miskraam gehad en daarna kwam mijn cyclus gelukkig weer goed op gang. Om de 30 dagen ongesteld. Prima. Maar ik ben nu al wekenlang meteen na het wakker worden, misselijk. Ik hoef niet te spugen. Het gaat ook eigenlijk heel snel voorbij. Daarnaast heb ik vaak steekjes of andere pijntjes in mijn buik. Ongeveer twee weken geleden ben ik (dacht ik) ongesteld geworden. 7 dagen lang bloed verloren. Maar geen maandverbanden vol. Vraag me nu af en toe af of ik misschien toch een test moet doen. Maar anderzijds ben ik bang dat als het wel raak was, het toch al mis is of nog mis gaat.
Ik herken het niet, denk dat je voor,de zekerheid toch het beste even kan testen. Denk ook dat deze onzekerheid pas echt weg gaat als je een kleine daadwerkelijk in je handen hebt. Ook ik ben wel onzeker voor volgende zwangerschap.. Veel sterkte en ik hoop dat je gauw een goede zwangerschap hebt met plakbeeb!
Je lichaam kan nogal veranderen na een mk meis. Ik zou ook even voor je eigen gemoedsrust een testje doen. Dan weet je dat in ieder geval.