Wat rot dat je daarom moet wachten, ik kan me voorstellen dat het voor jou steeds moeilijker word! update over mezelf. Ik knal bijna uit elkaar van verdriet. Ik heb deze afgelopen 2 maanden veel te hard gewerkt en ik merk dat ik zo toe ben aan vakantie dat ik echt veel minder kan hebben. Ik ben continu aan het denken wat als hij volgend jaar nog niet wil? wat als ik nog langer moet wachten? wat als ik per ongeluk zwanger word en hij het niet wil? bah word gek van mezelf en voel me zo rot.
Mijn vriend en ik zijn ook net 2/3 maand bezig! Echt een super spannende periode! Heb zojuist een topic geplaatst: http://www.zwangerschapspagina.nl/zwanger-worden/630975-5-dagen-voor-nod-bloeding-maar-minder-normale-menstruatie.html
Ach meissie, heel logisch dat je je nu zo rot voelt. Vermoeidheid versterkt dat soort gevoelens zo ontzettend! hou vol! Een dikke knuffel! Wanneer heb je vakantie? Hoop snel! Na een paar dagen met bruinverlies nu toch weer rood bij afvegen. De hoop op een 'oeps'-zwangerschap vervaagd verder. Ik baal er ontzettend van, maar heb er ook wel vrede mee. We hebben zo'n ontzettend gezellige dag gehad met ons gezinnetje. Lekker d'r op uit samen 💞
Ik kan je helemaal begrijpen, stiekem blijf je elke keer toch de hoop houden he.. Fijn dat je een leuke dag hebt gehad, maakt het rotgevoel hopelijk iets minder.
Aaaah meisje toch.. Vervelend dat je zo met jezelf in de knoop zit. We kunnen ons echt gek maken met al die vragen he .. Heb je binnenkort vakantie en ga je er ff tussenuit? Rustig aan!
Welkom nieuwe meiden, gezellig! Ik lees op mijn telefoon en dat is niet echt handig met reageren. Hoe was jullie dag, nog iets leuks gedaan?
Bij de 1e was het de 9e ronde raak Bij de 2e meteen Bij de 3e afwachten Woensdag gaat mijn spiraal eruit 🙈
Bij de eerste duurde het ook wel eventjes dus! Ik weet ook wel dat het meestal niet direct raak is, maar hoop zo dat het niet te lang gaat duren! Spannend zeg! Ik vond het verwijderen van het spiraatje totaal niet pijnlijk trouwens!
Kan je niet een goed gesprek met je vriend proberen aan te gaan? Ik kan me voorstellen dat het erg verdrietig voor je is.. Voor mezelf heb ik het geaccepteerd. Ik wil ook met een gezond lijf aan een zwangerschap beginnen. En dan kan mijn vriend even aan het idee wennen. Anders had ik het nu erg graag gewild.
Bedankt allemaal voor jullie reacties <3 ik voelde me eigenlijk gelijk beter toen ik had opgeschreven. Misschien ga ik maar een boekje erover bijhouden. Ja ik heb gelukkig snel vakantie, vanaf 29e en dan halverwege vakantie een week naar Finland. Middle of nowhere, heerlijk even geen mensen behalve mijn vriend. De vragen maken me inderdaad soms helemaal gek, raar dat het zo'n sterk gevoel kan zijn. Ik blijf tegen mezelf zeggen dat ik nog hartstikke jong ben. Als ik dan zie dat er mensen al jaren bezig zijn en stukken ouder zijn mag ik ook echt niet klagen maar af en toe is het verdriet wel heel heftig. Ik ben benieuwd hoe het verwijderen van spiraal gaat 1548, het zetten bij mij was heel pijnlijk (inbrengdingetje werkte niet, waardoor spiraal niet openklapte en alles opnieuw moest) heb flinke weeën gehad erdoor. Roseline: Het is heel lastig doordat hij nog in zijn deeltijd studie zit is hij gewoon nog niet zover, nog niet veel mee bezig. Hij luistert echt naar me en weet dat het me zeer doet en dat het gevoel steeds heftiger word maar hij wil ook niet gepusht worden en dat wil ik ook niet doen bij hem. Dat is de reden ook waarom we hebben gezegd als volgend jaar mijn spiraal eruit gaat in oktober dat we er over gaan hebben hoe hij er dan tegenover staat en of we willen beginnen met proberen. Dit is voor mijn geruststelling dat ik iets heb om naar toe te leven. Want dat hij elke keer zei: Ja misschien over jaar of misschien over aantal jaren daar kon ik niet meer tegen.
Hihi ook wel logisch! Je kunt nog altijd terugkrabbelen met condooms (Dat doen wij dus ook hihi) Ik vond het er uit halen van het spiraaltje trouwens oneindig veel minder pijn doen dan zetten. En eruit doen was bij mij nog prutsen ook met zo'n hysteroscopie want de touwtjes waren omhoog gekropen. Maar de gynaecoloog zei dat het zetten meestal zo'n pijn doet omdat ze vaak te ver doorsteken en dus in feite van binnen je baarmoeder lopen te porren >_< Dus niet omdat je de baarmoedermond door moet, wat ik eerst dacht.
Hier wakker ivm huilende dochter (grrrrr, o ja, daarom wil ie nog niet.. Bij mij was het 2x in ronde 1 raak :s
Waah, dat klinkt een beetje eng eigenlijk! Ik wilde misschien ook op den duur een koperspiraal laten zetten, maar jullie verhalen klinken wel pijnlijk 😖