Och germ 1548... dat hoeft toch niet? wanneer je meer duidelijkheid hebt over wat je wilt, kun je gewoon weer een nieuwe afspraak maken <3 Take your time, je hoeft voor niemand anders dan jezelf deze beslissing te maken. Je mag er de tijd voor nemen die je nodig hebt. Roseline voor jou lijkt me dat ook erg heftig! Ik weet niet precies wat endometriose inhoudt.. Lill ik vind het ook knap hoe je er zo in staat! Pfff gisteren en eergisteren heb ik de kleertjes van ons zoontje uitgezocht... meeeeeennnnnn is niet goed voor mijn eierstokken Maar het is voor een goed doel; de kleertjes die weg kunnen, die neemt iemand in het dorp mee naar Gambia, waar ze zelf alles uitdeelt aan de gezinnen die het nodig hebben. De zolder moet opgeruimd worden, want ik heb mijn huis zo goed als opgezegd en dan moet mijn 'spul' er ook allemaal bij... ongelofelijk hoeveel zooi je kunt verzamelen in een jaar tijd Als het goed is gaan we vanaf 1 september weer officieel samenwonen!!!!
Herkenbaar hoor Kiewie met spullen verzamelen! Maar wat een leuk vooruitzicht dat je volgend weekend samenwoont , geniet ervan!!
Wat goed zeg dat je die kleertjes aan een goed doel geeft! Ben ik ook nog van plan en inderdaad herkenbaar van die rammelende eierstokken! Gaaf dat je bijna weer gaat samenwonen.
Dank je, het gaat nu alweer wat beter dan 3 uur geleden, toen kon je mij opvegen . De druk is er (voor nu) vanaf, laten bezinken en dan zien we wel weer.
Superleuk!! Dat zal wel leuk-vreemd voelen of niet? Weer opnieuw samenwonen. Babykleertjes uitzoeken is zoooo leuk, al die herinneringen die dan weer omhoog komen! Alleen die eierstokken dan hè.. .
haha ja dat opnieuw samenwonen is echt super leuk! Al woon ik nu al bijna weer 'thuis'. Ik heb nu nog een huisje (particulier) gehuurd. Een vriend van mijn broer kan er na mij in en gaat veel spullen overnemen, ideaal haha! Het is wel heel fijn om nu weer zo veel samen te zijn. al met al hebben we zo'n 2 jaar niet samen gewoond. (hebben ongeveer een half jaar samengewoon terwijl we uit elkaar waren). Het is nu een stuk fijner dan toen, maar even vertrouwd Bij ons was deze break echt heel erg nodig! Dus nu even goed plaats maken, we hebben evengoed ontzettend veel spullen dubbel... en aangezien ik zoooo goed ben in het weggooien/weggeven van spullen en niets wil bewaren... *ahum ahum* ... komen we straks echt plaats tekort haha 1548 wat fijn dat het nu weer iets beter gaat! dikke knuffel! Gruffalo en Willemijntje yep.. die eierstokken van ons hebben een eigen wil al kan ik het nu wel even goed in toom houden. Ik heb tegen mijn vriend gezegd dat we het onderwerp even laten rusten tot na de vakantie (we gaan 10 sept voor het eerst samen (met Levi) op vakantie!). Daarna wil ik de mirena eruit laten halen en een paar maanden mijn cyclus verkennen voordat we er echt voor gaan
Endometriose zijn verklevingen en meestal zitten ze in de baarmoeder of eierstokken (bij mij gelukkig niet), maar het kan overal zitten. Ik heb waarschijnlijk 1 plekje in mijn vagina, maar het is blijft onduidelijk... En fijn dat je weer gaat samenwonen met je vriend
Ik snap het wel hoor! Ik zou zo graag willen maar ik schiet behoorlijk in de stress als ik me voorstel dat het nu zo ver zou zijn terwijl er nog geen duidelijkheid is. (Maar duimen voor goed nieuws volgende week!)
ohh wat rot zeg!! hopelijk komt er snel duidelijkheid! Lijkt me ook echt vervelend voor jou! Ik hoop dat je er geen pijn van hebt
Lill raar he? In sommige gevallen is het ook echt nodig. Dan heb je allebei even tijd apart nodig om te groeien, of zo... Super fijn dat jullie elkaar ook weer hebben gevonden! <3 1548 wel goed dat jullie er nu even rustig over na kunnen denken, zonder druk te voelen.. hoe voel je je er nu onder? Houden jullie het wel een beetje vol met deze warmte? Dikke knuffel van mij
Ik zal niet meer duidelijkheid krijgen want ik ben al een keertje geopereerd. En toen was dit de eind conclusie. Ik heb wel meer dingen die spelen dus waar ik precies pijn van heb. Weet niet eens precies. Hier bij ons in huis is het snikheet, maar we mogen niet klagen want de zon schijnt eindelijk hihi...