Wow ja. Wat een matennaaiers zeg. En maar afgeven op de rest dat die zo slecht klussen en zelf Die Jaap en Jochem zijn ook niet aardig als die meubels gebruiken voor een hele amateuristische wand terwijl anderen die wilden restaureren. Wat een kleuterschoolniveau zeg.
Heel die verdieping ziet er niet uit. En die badkamer vind ik ook echt afzichtelijk. Wie doet nou in mozaiek de plaatsnaam groot op de badkamermuur? Stel je dat hier in Nederland voor: hmmm lekker in bad, uitkijken op mijn mooie muur met daarop Almelo (ik noem maar wat). Ze zijn zo vol van zichzelf, dat komt dit hele programma niet ten goede.
Oh gelukkig, ik ben niet de enige die dat stom vind. Als ze daar nu bijv. 'relax' oid hadden gezet had het al heel anders gestaan. En die 'woonkamer' hangt echt aan elkaar van het 'we doen maar wat' Die kozijnen die ze erin hebben gezet, daar zat een enorm grote kier tussen volgens mij.
wordt nog meer werk als je in Gasselterboerveenschemond ( volgens google de langste nederlandse plaatsnaam) woont. Kun je helemaal rond in je badkamer En de jongens schilderen volgens mij alleen maar alles incl. vloer, de wand heb ik nog niet gezien . Het kunstenaarsstel krijg ik de rillingen van, zij vind zichzelf helemaal geweldig en hij is druk met veren in haar reet steken.
Ja nou wat een bijzonder kereltje is dat ja Spoiler Ik heb dus de aflevering van volgende week al gezien. Wat een stelletje aanstellers zijn Matthew, Sabrina, Raymond en Bianca zeg. Die laatste 2 zeuren alleen maar dat er niemand zich aan de afspraken houdt terwijl ze zelf geen fuck gedaan hebben in dat huis. Matthew en Sabrina vind ik echt een stel tokkies, ze gedragen zich alsof ze alleen op de wereld zijn. Ik vind Bastiaan en Melisa het leukste stel.
Whawha, je kunt het wel mooi omschrijven Klopt helemaal. De twee mannen heb ik wel een beetje zien stuntelen met wat kwasten en rollers op de muur tegenover de ramen. Ze laten die muur zo 'rustiek' en gaan er een kunstwerk op schilderen. Ik snap overigens ook niet echt de logica van de vertrekken en de verdeling in het klushuis. De woonkamer is 2 trappen op, de keuken, badkamer en slaapkamer zitten wel op 1 verdieping toch? De eerste? En dan wordt er op de benedenverdieping niks gedaan? Ze hoeven natuurlijk allemaal maar 1 vertrek te doen, maar straks is het nog steeds niet leefbaar, omdat de opgeknapte vertrekken verspreid liggen door het huis.
En die wand van de heren echt verschrikkelijk En die leidingen en zo wat de klussers hebben gedaan… wat een broddelwerk.., schandalig. Ik snap de kunstenaars wel hoe teleurgesteld die zijn. Dat huis zou ik ook echt niet willen. Je kunt beter zelf iets kopen. Kost je minder en is meer naar je eigen smaak. Als je al die knulligheid daar moet vervangen kost je dat godweet hoeveel geld.
Ik vond het bijzonder dat de dorpsraad daar niks van zei. Of ze het nu niet zagen of dat is er uitgeknipt, kan natuurlijk ook, maar als de rest van het huis een grote pestbende is, dan is dat toch ook niet goed. Ik ben echt heel benieuwd wie uiteindelijk het huis wint. Ik gok op de badkamertokkies. Dat vertrek ziet er het netst uit.
Die doen maar wat Ze hebben ook 0,0 kluservaring en Melissa zegt zelf ook: ik wil met bier bezig zijn en niet met verf!
degene die het best integreert wint het huis toch? Maw: weinig doen aan het huis, veel je best doen in het dorp is de meeste kans op het huis te winnen ?…
straks vinden ze het artistieke koppel het best geïntegreerd. Maar die hebben volgens mij echt afstand gedaan van het huis. Wat ik echt heel goed begrijp
Ik ook… ik dacht ook dat die burgemeester iets zei in de trant van dan stappen jullie dus uit de wedstrijd