Gebruik al jaren gewone creme nu van ah . elke ochtend smeer ik in. Huid blijft soepel doe ik het niet zo als vandaag [toevallig ] dan voelt ie erg strak aan.
Welke is dit dan? gewone of antirimpel gewoon ah merk? ik gebruik nu standaard kruitvat merk in de bruine potjes gewone dagcreme voor normale huid.
Dani@ De gewone genaamd ah bodycare soft creme hydraterend en verzorgend . Of ik gebruik nivea die staat hier ook nog ergens .
Vraag: waarom bestaat er geen tablet paracetamol 1000mg? Dus dat je er maar 1 hoeft te slikken ipv 2 van 500 altijd...
Omdat 500mg ook voldoende kan zijn. Dat is met alle medicatie zo, het is maar net hoe je lijf hierop reageert.
Dat snap ik maar van bv ibu hb je tabletten van 200/400/600 dus je kan kiezen hoeveel mg je nodig hb. Van para kan j niet kiezen je hb alleen tabletten van 500...waarom niet ook tablet van 1000mg
Ik heb een vraag. Hoe komt het dat je van antidepressiva dik word. En is het echt zo dat je stofwisseling trager word?
Hoe kan het dat je, ook als je het samen eet met heel veel andere dingen en daarna nog eet, altijd komkommer proeft na een boer nadat je komkommer gegeten hebt?
Micchan,antwoord op je vraag: omdat die mensen meestal teveel met zichzelf bezig zijn of weinig heftige dingen in het leven meegemaakt hebben en daarom dingen niet snappen.