Ik las dat het volgende week boven de 30 graden word Nu hebben we al tijdje in de planning om vrijdag naar Slagharen te gaan. We hebben vrijkaartjes en die zijn niet zo lang meer goed en mijn man heeft al vrij genomen voor die dag. Erg leuk natuurlijk maar we hebben een beebje van bijna 4 maanden. Hoe ga ik dat doen die dag? En is het wel verantwoord om hem mee te nemen dan?
Kan je niet iets regelen aan oppas die dag? Is voor je andere kindje ook leuker wellicht en voor jullie zelf ook ontspannener, want de baby kan nergens mee in, dus dan moet er een altijd buiten staan wachten. En wat je zegt met die hitte.. poeh... Meestal is er niet veel schaduw in die parken. Als je de baby toch meeneemt dan zou ik een extra lakentje over de kinderwagenbak hangen, dan ligt ie toch in de schaduw en goed insmeren met zonnebrand, want je kan in de schaduw ook verbranden. Petje meenemen. Extra water.
Ik zou hem niet meenemen. Het wordt volgende week vrijdag rond de 34 graden We zijn onlangs naar de Efteling geweest en toen was het ook heel warm (geen 34 ) Dat was eigenlijk voor Mila al veel te warm en zij is 1 jaar. Toen we daar in de rij stonden stond er een stelletje achter ons met een klein beebje bij zich...ik dacht echt 'hoe kun je je kleintje nu meenemen in zo'n heet weer' Kun je hem niet een dagje naar een oppas brengen? Heeft hij meer aan want dan kan hij lekker koel liggen ipv in zo'n warme wagenbak en jullie ook omdat jullie dan geen huilend kindje bij jullie hebben die het veel te warm heeft.
Lekker bij opa en oma laten bijvoorbeeld? Kunnen jullie je gang gaan en hoeft de kleine niet helemaal mee in die hitte.
Met 30 graden heb ik bioj voorbaat geen trek om in een pretpark om te hangen, al helemaal niet met mn kind ( wat heeft die er aan) Ik zou de kaarten op MP zetten... voor de liefhebber!!
Ik kan echt niet tegen zulke hitte. Mijn zoontje zweet zich nu al elke dag kapot, en doe hem al smorgens en savonds in een koel badje anders kan hij niet slapen. 34? pffff erg heet. Word het daarna wat frisser of blijft het zo heet? En voor zulke kleintjes is het inderdaaad TE heet, zelfs in de schaduw kunnen ze zich verbranden en heet/benauwd krijgen. Zou hem niet meenemen maar een oppas regelen zoals eerder is geschreven.
Ik zou hem ook niet meenemen. Mijn dochtertje heeft gewoon thuis al genoeg last van de warmte. Denk dat ie na zo´n dagje weg helemaal van slag is
nee we hebben geen oppas. We gaan juist met opa en oma die hebben de vrijkaartjes. Dus we gaan met 4 volwassenen. Dus we kunnen mooi ieder om de beurt ergens in ( niet dat ik in veel dingen ga hoor ) Als we beeb niet meenemen dan moet IK thuisblijven. Vind ik best balen want zit al hele dagen alleen thuis met kindjes en wil dr ook wel eens uit voor wat plezier. Maar het welzijn voor beebje gaat voor dus als het niet verantwoord is dan zit er niks anders voor me op vrees ik dan thuis blijven.
Ik ga a.s vrijdag naar slagharen. Maar wij hebben een huisje gehuurd dus we kunnen afwisselen als ouders. En hoeft ze niet steeds mee de volle zon in. Ze is nu alleen ziek. dus pff met deze warmte ook nog als ze zo blijft weet ik niet eens of we wel gaan. Wel zonde van me geld en denk dat broer lief heel verdrietig zal zijn hij is stapel gek op slagharen. Maar nu jou vraag of je daar heen moet gaan met 30 graden en meer. Moet eerlijk zeggen als ik geen huisje zou hebben ik niet zou gaan met me baby van vier maanden. Het is gewoon te heet. En ik ken het park wel een beetje er is heel wijnig schaduw. En als je toch gaat zou ik zeggen ga bij de oltimers zitten met je kleintje. Dat is bij het kinderspeel paradijs. En de ander ouder met de oudste door het park. Succes.
Trouwens wanneer ga je. Als je vrijdag zaterdag of zondag gaat. En we pb en elkaar zouden jullie ook de beurt bij mij in het huisje mogen zitten met je kleintje ik ben er toch ook en wij ouders gaan ook wisselen.
Ik zou met deze hitte niet naar een pretpark gaan met een 4 maandjes oude baby, het wordt gewoon te heet
Wij gaan zaterdag naar de efteling met onze dreumes van 16 maanden maar als de temperaturen zo blijven als ze nu zeggen dan gaan we niet. Lijkt me niet fijn voor haar maar ook niet voor ons. Gelukkig zijn de kaartjes nog even geldig dus kunnen we altijd een andere keer.
ik zou ook oppas zoeken of evt thuisblijven...mijn oom had nog vrijkaart voor slagharen die ook niet lang meer geldig is...nu ga ik met mn vriend en mn neefjes en mn oom past heel de dag op mn zoontje...
Kindjes smelten niet bij hoge temperaturen. Waar wij wonen is het de hele zomer +30 en soms nog erger denk aan 40+. Zou niet best zijn als wij dan nooit naar buiten zouden kunnen gaan. Toen mij oudste 5 maanden was hebben wij in juli een weekje in Athene doorgebracht en waren de hele dag buiten om alles te bezichtigen. Zij lag toen in de wagen in een rompertje. Zonnekap erop en regelmatig water geven. Veel plezier. In het algemeen: Als jullie op zonvakantie gaan met een baby dan is het toch ook meestal +30 graden? Dan blijf je toch ook niet binnen zitten?
Klopt Agapi, of tenminste.... ik ga niet op zonvakantie, vind het hier thuis met die temperaturen al warm zat, maar dat terzijde. Maar een vakantie in een land waar je over voorzieningen beschikt en waar vaak het klimaat toch net anders is, is heel wat anders dan een pretpark waar bijna geen schaduw is en je je nergens kan terugtrekken.
Het is hier een heel ander klimaat, als het hier 30 graden is, is het niet te harde en super benauwd.. een groot verschil met landen rond de Middellandse Zee.
Wij hadden dus ook nergens schaduw. Maar een zonnekap is afdoende. Huismuis: Zullen we ruilen dan? Geintje. Maar ik heb het merendeel van mijn leven in Nederland gewoond en echte 'hitte' in NL is peanuts vergeleken bij de zomer hier. Sauna, oven hoe zal ik het beschrijven? En nooit geen ontsnappen aan voor maanden . Maar gelukkig merk ik nooit iets aan de kinderen. Die hebben er geen last van.
Nou ik ben wel eens in suriname geweest man o man wat is het daar benauwd nog erger dan in nederland. me zoontje toen twee jaar ging van de narigheid op de stene vloer leggen. En de suptropen zijn vaak nog erger. pfff.
Dat vind ik echt heel lief van je dat je dat aanbied! Maar schoonmoeder gaat kijken tot wanneer precies de kaartjes geldig zijn en als het nog een week langer geldig is dan gaan we de week erop. Hopen dat manlief dan ook vrij kan nemen die vrijdag anders dan word het op een zaterdag. Als de kaartjes toch niet zolang geldig zijn dan zal ik jouw lieve aanbod aan hun en mijn man voorstellen. Kijken of we dan toch gaan deze vrijdag. Ik laat nog wat weten oke