Ook weer van de partij... Was voor de kinderen aan al naar bed gegaan en lig al een paar uur te draaien omdat vriend steeds snurkt. Voor mijn eigen rust maar naar beneden gegaan...
Normaal een goeie slaper, maar om kwart over 2 beroerd wakker geworden. Heb dat soms. Als ik t te warm heb, of te veel heb gegeten ofzo. Geen idee. Eerst even gedoucht, toen toch maar alles uitgespuugd en lig nu nog een oude afl van Greys te kijken omdat mn hersenen weer in standje overdrive zijn gegaan.
Wat een ##@@#//@!! Nacht tjonge zeg pff helemaal klaar mee. Eerst liggen we lekker te slapen allemaal wordt m'n man wakker omdat hij geen lucht kreeg. Toen was dat weer goed. Komt de baby.. flesje erin schone luier en weer slapen, wordt baby weer wakker, gilt de hele zooi bij elkaar, wat water gegeven valt weer ff in slaap, baby weer wakker en weer alles gillen. Nou weer z'n luier gedaan maar slapen ho maar, meneer ligt vrolijk te spelen.. en dit gaat al paar nachten zo dat de baby ligt te spoken, ik ben op, ben moe trek het niet meer ben mega chagrijnig en heb ontzettend kort lontje momenteel mag blij zijn als ik deze week totaal 1 goede nacht gehad heb. Over een uur gaat m'n wekker ook weer maarja zal wel geen slapen meer worden nu.
In ben er maar uit gegaan, nu rustig tv kijken. Mijn man is vandaag vrij en er voor de kinderen. Dus ik ga overdag wel bijslapen.
Ik dacht gisteravond, ik wil naar bed.... (het was 7 uur) maar ik heb het niet gedaan want dan zou ik weer zo vroeg wakker worden. Om 10 uur naar bed gegaan, doodmoe. En nu lag ik al weer ruim een uur wakker en zit ik weer beneden om 5 uur. Hoe dan?
Ik lag ook weer wakker van half2 tot half6. Om 6:15 was dochter wakker en nu zit ik dus beneden. Veeg mij maar op. grote hoop dat ik straks beter slaap als baby er is
Bij mij is het in het tweede trimester wel grotendeels beter geworden. Toen aan het eind van het tweede trimester begon het wakker liggen weer. Vannacht heb ik wel heerlijk geslapen gelukkig.
Hier was het weer feest vannacht, dan ligt hij te slapen en ineens gillen en pas stil wanneer je hem oppakt. Uiteindelijk is hij rond 03.15 echt goed in slaap gevallen en wij dus ook, zijn net wakker sinds 08.20 dus gelukkig wel wat kunnen slapen. Is dit misschien die 8 maanden gebeuren? Nou mocht dat zo zijn dan mag het van mij snel weer voorbij gaan