Dank je wel, allemaal, voor jullie advies. En ik ga morgen eens even bellen. Ik word woensdag gebeld door het lumc maar die kunnen zeker minder doen?
Prinsesje, Wij moesten inderdaad ook een paar maanden wachten. Nu is het wel zo dat wanneer je daar binnen bent het heel snel gaat. Wij hebben die wachttijd gebruikt om een aantal dingen te laten onderzoeken waar ze in gent ook op onderzoeken. Dit hebben wij via de huisarts laten doen. Stollingsafwijkingen Antifosfolpidensyndroom Schildklierwaarden Div. Vit. Zoals d, 11,12 Dna/chromosomen Utrogestan is wel vrij verkrijgbaar via internet, maar zou je dat wel willen?
Nee, wil het niet van internet vertrouw dat allemaal niet. En ik geloof niet dat mijn huisarts weet wat ze met die info aan moet, of het is in haar ogen allemaal oke en is het helemaal niet oke..
De cryo is teruggeplaatst, de arts was zeer tevreden maar volgens mij is hij niet zo mooi als die van Mia was bij tp. Ik heb overlegd en mag starten met de utro. Geeft mij meer rust..
Dank je, hoop dat voor ons, het nu echt onze beurt is.. Eigenwijs, arts vond het niet nodig maar toch aan de utro.. Als de dood dat ik na 4 dagen al bloed ga verliezen..
ik begrijp je VOLLEDIG. Dezelfde angst (en ervaring) hier. Ow ik hoop het ZO voor je. Voor nu: lekker ontspannen en wees positief, dat is het enige wat je kan doen dus doe het zo goed als je kunt
Poppetje, ik ga voor je duimen! Heb je nu wel utro meegekregen dan? Wij hebben zaterdag een terugplaatsing gehad. Wederom niks om in te vriezen, dus deze moet het gaan doen!
Ik had nog utro in huis en schoonfamilie die gespot is met iui ook nog Spannend voor jou ook! Welke dag mag jij bloed laten prikken?
19 februari. Ik denk dat ik volgend weekend er al een testje tegenaan gooi. Probeer me in te houden. Kan je dat trouwens gewoon bij de huisarts laten prikken?
Ik moet dezelfde dag bloed prikken maar ga in het zh huis. Zij faxen het dan naar Gent. Als ik jou was zou ik je huisarts bellen of het bij hen kan. Bij de mijne kan het niet Overigens durf ik nooit eerder te testen, bang dat ik eerder teleurgesteld wordt.. Heb jij je tp ook op dag 5 gekregen?
Dan heb jij ook een blasto. Ik heb nu een cryo ingevroren op dag vijf, gisteren ontdooit dus dag 6 vandaar dat wij dezelfde dag moeten testen. Spannend!!!!
Oh SPANNEND! Mijn duimen draaien overuren hier!! En wat is dat toch met die huisartsen:x is toch een kleine moeite het bloedprikken?
Ze kunnen bloedprikken maar die waardes kijken ze na in het zh, dus doe ik het bij de ha moet het nog naar het. Zh en duurt het langer voor uitslag bekend is Overigens komt er wel twee vaste dagen per week iemand van het zh in de praktijk prikken. Maar dat net niet op de dag dat ik bloed moet prikken
Vandaag gaat het helaas niet zo goed. Heb veel buikkrampen. Gebeld naar gent. Moest via de huisarts bloed laten prikken. Wat een drama zeg! Ze begreep maar niet wat er dan geprikt moest worden en de uitslag zou er dan pas woensdag zijn. Weer gebeld met gent, laat de huisarts maar zitten, de dokter wil je zelf zien zsm. We zitten dus weer in de auto naar gent
Hallo Allemaal, Sorry dat ik zo maar even binnen kom vallen ... Op dit moment zijn wij nog in behandeling in Geertgen, maar zitten er aan te denken om over te gaan stappen naar Gent. Dit mede doordat ik al jaren bezig ben, en ik met mijn huidige partner nog maar 2 pogingen hebben, die wij zo goed mogelijk willen benutten ( liefst natuurlijk maar 1 ) Nu heb ik net al deel 1 zitten lezen, erg veel gelezen maar staat natuurlijk ook heel veel oud nieuws in. Nu zou ik graag willen weten wat jullie zo fijn vinden aan het UZ in Gent, en hoe zijn die onderzoeken? En hoe gaat dat met je verzekering hier in Nederland ? En natuurlijk ook de vraag of er wachttijden zijn ....