Nou meiden, omdat het andere topic gesloten is heb ik maar een nieuw topic geopend. We moeten nl nog wel even door kunnen beppen Ik zal eens zien of ik de lijst met afspraken e.d. hier kan krijgen. Het verlengde wachtbankje Uitgerekende datum 04-01-10: Deesjuhh:meisje 19-01-10: Stitchie:meisje 04-02-10: Jewel: wil het niet weten 19-02-10: Melek: Jongen 20-03-10: Dagmar1974: kan het nog niet weten.... 25-03-10: Linda: meisje en jongen 27-03-10: Kleintje: Jongen 28-03-10: Zoe: Jongen 04-06-10: Confidence: 1 kindje verrassing!!! 11-06-10: Majo: één mini-mensje aan boord 12-06-10: Calani: jongen/meisje en jongen/meisje 14-06-10: Bright: wil het niet weten 16-06-10: Pat: hubbie wil het niet weten 15-08-10: Dolfijntje74 kan het nog niet weten en willen het niet weten! 01-09-10: Regi: kan het nog niet weten Afspraken bij gyn of vk 21-01-10: Majo 20 wkn echo 21-01-10: Confidence controle gyn 21-01-10: Stitchie controle vk 25-01-10: Regi 2e echo 28-01-10: Pat 20 weken echo 28-01-10: Kleintje voorlichting bevallen in het ziekenhuis 28-01-10: Bright 20 wkn echo 28-01-10: Jewel controle vk 29-01-10: Linda echo en Gyn 29-01-10: Kleintje controle vk en weer een echo! 30-01-10: Bright 3d echo 08-02-10: Majo Controle vk 10-02-10: Pat controle vk Bevallen 05-10-09: Ciara bevallen van een meisje Lara (33.4 wkn) 15-10-09: Lelie bevallen van een meisje Emma (39.1 wkn) 25-10-09: Danjo bevallen van een meisje Naomi (41.1 wkn) 27-10-09: Nightelf bevallen van een meisje Amber Sophie (39.3 wkn) 06-11-09: Susan79 bevallen van een meisje Sophie Isabel (37.4 wkn) 11-11-09: Enise bevallen van een meisje (40.2 wkn) 04-12-09: Pekske bevallen van een meisje Louisa (37.4 wkn) 07-12-09: Caruli bevallen van een jongen Mitchell (38.2 wkn) 15-12-09: Sooner bevallen van een meisje Kris Marthe Janneke (39.5 wkn) 29-12-09: Esser bevallen van een jongen Joep (40.1 wkn) Ja gelukt!!
nog niks van deesjuh gezien? stitchie: hoe is het met jou meid jewel: voor jou is het ook aftellen spannend hoor ben benieuwd wanneer er weer beebjes geboren worden
Nu kunnen we maar weer raak kletsen!! Confidence, super dat alles goed was!!! En een eigenwijsje dus hihihi, hij/zij heeft het vast met opzet gedaan zodat jullie vrijdag nog een keer kunnen zwaaien! Majo, heel veel succes vandaag!! Laat je het ons z.s.m weten?? hihi we zijn niet nieuwsgierig..... Stitchie, nog niks??? Vandaag controle vk zie ik. Ik hoop dat het niet lang meer duurt voor je! Sooner, de kindjes heb ik al een paar weken niet meer. Dan had het ook wat te zwaar geweest denk ik. Met de hond lopen lukt ook bijna niet meer. Ik krijg dan heel erg last van mijn bekken. Gelukkig kan ik nog wel fietsen dus ik fiets elke dag nog even een halfuurtje met de hond. Krijg ik mijn beweging ook nog Hoe gaat het met jou en Kris? Lekker aan het genieten van jullie meisje? Vast wel! Ik kan ook niet wachten om onze kleine te knuffelen! Suus, bah, al bijna weer aan het werk. Kan mij voorstellen dat je er nog geen zin in hebt. Maar meestal als je eenmaal begonnen bent valt het reuze mee Gaat alles goed met Sophie? Hier gaat ook nog alles goed! Vandaag 38 weken! pff de tijd is echt omgevlogen! Ben toch wel benieuwd hoe de bevalling enzo gaat. Niet dat ik er tegenop zie, maar vind het wel een beetje spannend. We wachten maar af!
Hey Caruli, nee ik heb ook nog niks van Deesjuh gehoord. Ze was hier ook niet zo actief toch? Ze zal nu vast wel bevallen zijn denk ik. Hoe gaat het met jou en Mitchell? Leuke foto van Casey en hem!! Casey helemaal trots zeker?
thanks casey is helemaal trots op haar broertje ze vind alleen de vieze luier en het huilen niet leuk hihi met mij gaat het wel goed, nog wel last van mijn baarmoeder maar verder gaat het wel weer. met mitchell gaat het wat minder goed vanmiddag weer met hem naar de kinderarts hopelijk wil ze nu wel onderzoeken gaan doen want dit trek ik ook niet meer en voor hem is het ook niks hij is nu zo onrustig, hij kan zo ook niet in ritme komen en ook zijn rust krijgt hij dan niet echt zielig soms voel ik me wel schuldig tegenover hem ik heb hem graag gewild, maar zadel hem nu op met zoveel pijn enzo.. wou echt dat ik het van hem over kon nemen en jij? zoveel last van je bekken balen hoor hopelijk ga je nu snel bevallen en kun je ook lekker knuffelen met je kindje doe het maar rustig aan, voor je het weet is het zover
Wat vervelend dat Mitchell niet zo lekker in z'n vel zit. Ik hoop dat ze erachter kunnen komen wat het is. Ja, kon je idd de pijn maar van ze overnemen, ze zijn ook nog zo klein en hulpeloos...Sterkte meid! Komt vast helemaal goed! Ik krijg vooral veel last van mijn bekken als ik lang loop. Dan heb ik een soort spierpijn gevoel in mijn schaambeen, en dan heb ik de volgende dag er ook last van. Dus ik doe nu één dag wat klusjes ed en de andere dag neem ik echt een rust dag. Anders lukt het niet meer. Gelukkig is vriendlief niet laat thuis 's middags dus die kan veel van mij overnemen.
Fijn Jewel, een nieuw topic! Kunnen we weer volschrijven! Alles bij jouw nog vol te houden? Spannend nu ook voor jou, zeg. @Confidence: gefeliciteerd met je echo meid, fijn dat het er allemaal goed uitzag! @ Majo: ik heb ook een paar keer gehad tussen de 20 en 30 weken dat ik (bijna) schreeuwend wakker werd van de kuitkramp. Was gelukkig echt maar een paar keer, en vooral mijn partner schoot ervan wakker . Ben benieuwd naar je echo vandaag! @Caruli: vervelend dat Mitchell zoveel pijn heeft, ik hoop voor je dat dat niet al te lang meer duurt, lijkt me vreselijk als je niets kunt doen...Sterkte! Hoe gaat het met de rest? Hier nog niet bevallen, het lijkt soms te rommmelen met lichte buikpijn/kramp en vanaf zondag heb ik eigenlijk alleen maar één harde buik, maar verder niets. Ook voelt het van onderen alsof ik 'open' sta. Dat voelt niet goed, dus ik ga de vk vanmiddag vragen of ze dat wil checken. Mijn zusje heeft een naar verhaal over een collega die met 42 weken een doogeboren kindje kreeg, dat de week ervoor nog springlevend was, ook niet zo fijn (en niet zo handig van haar om te zeggen, maar het was uit bezorgdheid). Nou ja, de zorgen beginnen langzaam te komen. Ben benieuwd of de vk me weer een beetje gerust kan stellen. Ik laat het wel horen!
Hey meiden, Hoe gaat het met jullie? Zie dat er een nieuwe topic is geopend. Hoop dat het met iedereen goed is en jullie lekker van jullie zwangerschap genieten. Met ons gaat het heel goed. Behalve dat ik me ziek gemeld heb. Heb nog steeds last van mijn stuit en loop bij de bekkenbodemtherepeut.. voor de rest niets te klagen! Heb het alleen erg druk met kraambezoek. We zijn deze week weer iedere avond volgepland.. maar wel erg leuk Hoop jullie snel weer te spreken..
Waarom was on topic gesloten dan????? Ik dacht al waarom krijg ik geen nieuwe berichtjes meer....... maar heb jullie weer gevonden.
Het verlengde wachtbankje Uitgerekende datum 04-01-10: Deesjuhh:meisje 19-01-10: Stitchie:meisje 04-02-10: Jewel: wil het niet weten 19-02-10: Melek: Jongen 20-03-10: Dagmar1974: kan het nog niet weten.... 25-03-10: Linda: meisje en jongen 27-03-10: Kleintje: Jongen 28-03-10: Zoe: Jongen 04-06-10: Confidence: 1 kindje verrassing!!! 11-06-10: Majo: één mini-mensje aan boord 12-06-10: Calani: jongen/meisje en jongen/meisje 14-06-10: Bright: wil het niet weten 16-06-10: Pat: hubbie wil het niet weten 15-08-10: Dolfijntje74 kan het nog niet weten en willen het niet weten! 01-09-10: Regi: kan het nog niet weten Afspraken bij gyn of vk 25-01-10: Regi 2e echo 28-01-10: Pat 20 weken echo 28-01-10: Kleintje voorlichting bevallen in het ziekenhuis 28-01-10: Bright 20 wkn echo 28-01-10: Jewel controle vk 29-01-10: Linda echo en Gyn 29-01-10: Kleintje controle vk en weer een echo! 30-01-10: Bright 3d echo 08-02-10: Majo Controle vk 10-02-10: Pat controle vk Bevallen 05-10-09: Ciara bevallen van een meisje Lara (33.4 wkn) 15-10-09: Lelie bevallen van een meisje Emma (39.1 wkn) 25-10-09: Danjo bevallen van een meisje Naomi (41.1 wkn) 27-10-09: Nightelf bevallen van een meisje Amber Sophie (39.3 wkn) 06-11-09: Susan79 bevallen van een meisje Sophie Isabel (37.4 wkn) 11-11-09: Enise bevallen van een meisje (40.2 wkn) 04-12-09: Pekske bevallen van een meisje Louisa (37.4 wkn) 07-12-09: Caruli bevallen van een jongen Mitchell (38.2 wkn) 15-12-09: Sooner bevallen van een meisje Kris Marthe Janneke (39.5 wkn) 29-12-09: Esser bevallen van een jongen Joep (40.1 wkn) Zó...m'n afspraak van vandaag er weer afgehaald, confidence en stitchie....die van jullie ook maar meteen gedaan....
Hier ook alweer een nieuw 'oud' topic..... Alles van gisteren op de oude nog weer even teruggelezen..... 20 weken echo vanmorgen gehad en álles was goed!! Tjee....wat controleren ze eigenlijk veel zeg....wist wel een heel aantal dingen, maar het is écht veel. Kindje ging overal mooi voor liggen en draaide als het nodig was. Lag nu in een stuit, voetjes links, hoofdje rechts. Leuk om de handjes zo duidelijk te kunnen zien en deed mondje nog even open waardoor het leek alsof ie lachtte!! Had de hik, w.s. te gulzig gedronken....maagvulling was aanwezig en blaas was gevuld....(echt apart dat dat allemaal zichtbaar is!! Weten niet wat het wordt). Manlief wilde het écht niet weten. Ik dacht...ik let extra goed op, maar heb het helaas niet gezien. Nog wel aan eind gevraagd of echoscopiste het wel gezien had en zij zei het w.s. wel gezien te hebben.... Toen dacht ik echt van....sh*t....ik wil het óók weten....maar ja... een envelop vragen met daarin een papiertje waar ze het op zou schrijven is ook niet aan mij besteed....volgens manlief maak ik die dan in de auto op de terugweg al open......(heeft ie ws ook wel gelijk in...). Dus....ook wij moeten nog even geduld hebben8)!! Ben vandaag 19 wkn, 6 dgn en kindje zat ongeveer op 19 wkn, 4 dgn. Best netjes dus. Weegt 294 gram. Heb álles op papier mee voor de vk. Morgen op werk dus maar even een kopietje van maken voor onszelf. Ik denk stiekem toch dat het een jongetje wordt omdat de echoscopiste aan eind zei...'hij' en toen wat ze aan het onderzoeken was en daarachteraan zei ze ineens...'of zij'.... alsof ze zoiets had van...oeiiiii ik heb hij gezegd. (meestal heb je het over hij als je erover praat...je zegt niet gauw zij...) Maar voor hetzelfde geldt zei ze dat weer express... (blablablablabla) nou ja....kortom...ik weet het gewoon dus echt niet!! W.s. laten we over een paar weken nog een pretecho maken. Denk zo rond de 28e week ofzo. Vind 20 weken wachten tot hij/zij eruit komt nog te lang duren...wil graag nog een keertje spieken!! Zometeen babykleertjes kopen voor zoontje van vriendin die maandag bevallen is, gaan vanavond even op kraamvisite!! En dan gaan we a.s. zaterdag dan éindelijk zelf ook eens écht gericht kijken voor ons eigen beepje!! Al moet ik kruipend door die winkel want w.s. houdt ik dat niet zo lang vol....!! Ik ga gewoon door!! Het moet nu maar eens gaan gebeuren!!
@Suus: Tjee....maandag alweer werken dus?? Kan me voorstellen dat je daar zo'n geen zin in hebt en alweer aftelt naar je vakantie? Gaat Sophie naar een crèche als jij werkt? Ga je ook nog minder werken? Of niet? Geniet er dan nog maar even flink van komend weekend!! @Confidence: Jouw 20 weken echo dus ook goed!! Súper zeg!! En gewoon vrijdag nog een keertje een echo om jullie iegnwijsje nog een keer te zien!! Súper!! @Jewel: 38 weken!! Tjee....jij kunt al echt gaan aftellen nu!! Spannend meid!! @Caruli: Idd érg leuke foto van je de trotse zus met haar broertje. Wat zielig zeg dat Mitchell niet lekker in z'n vel zit. Ze weten nog niet waarom dat is? @Stitchie: Jij hobbelt ook nog steeds rond dus? Of vandaag niet (meer)? Idd niet helemaal handige timing van je zus....mijn moeder heeft daar ook weleens een handje van...heb ook al verhalen van dochters van vriendinnen van haar gehoord...die had ik liever niet geweten... Maar vergeet niet....in de meeste gevallen gaat het goed he!! Hou je het nog een beetje vol....al over de 40 wkn!! @Enise: Jij je dus ziekgemeld met bekkenklachten....was je alweer aan het werk dan? Ook alweer snel...of niet?? Weet precies hoe het voelt...gelukkig bestaan ze...bekkentherapeuten!! Weet je wat ook fijn is? Zo'n fitnessbal voor thuis. Zit beter dan een stoel en kunt er goed oefeningen op doen. En als jij 'm niet meer nodig hebt is het leuk voor je dochtertje om 'later' mee te spelen. Die dingen gaan jááááren mee!! Heb nog even op deesjuhh gezocht, maar zij is sinds december al niet meer actief geweest op zp.
Hallo dames! Ik breek even bij jullie in, want ik heb gister ontdekt dat onze 3e poging is gelukt, maar nu begin ik natuurlijk over alles na te denken. Vanochtend heb ik (na 15 dagen gebruik sinds de punctie) de laatste utrogestan ingebracht, is dat een normale procedure als het probleem bij het sperma ligt? Ben zo bang dat mijn lichaam het niet 'overneemt' maar misschien is die angst onzin... groetjes
Hoi Maria!! Als eerste...GEFELICITEERD!! En als 2e....je hoeft hier niet 'in te breken' maar kan dus zelfs echt mee komen schrijven!! Hoewel ik me kan voorstellen dat je dat nog spannend vindt omdat het zo 'vroeg' is. Ieder ziekenhuis werkt weer anders met de utrogestan volgens mij. Ik moest het nog tot 2 weken doorgebruiken na de positest en in die 2 weken werd het dan langzaam afgebouwd. Maar er zijn volgens mij ook wel meiden bij wie het idd meteen wordt gestopt. Anders bel je toch even met het zkh om je zorgen uit te spreken? En kijken wat ze zeggen? Het heeft volgens mij sowieso niet te maken met dat het 'probleem' bij het sperma ligt. Het gaat juist om de tegenwerking die de utrogestan weer heeft op de decapeptyl. De deca legt je eigen hormoonhuishouding plat en de utrogestan zorgt ervoor dat alles weer 'normaal' wordt bij jou. Hoe pril het ook is (en dus ook eng en onzeker) probeer er toch een beetje van te genieten!! Je bent NU zwanger!! (iedereen hier heeft hier trouwens die onzekere beginperiode gehad hoor.....het blijft toch spannend allemaal want we willen allemaal zó graag dat het goed blijft gaan!!). Succes, lfs Majo
hey maria ik had je al gefeliciteerd maar alsnog van harte, je kunt idd beter ff bellen, het is overal anders ik gebruik nog steeds utrogestan en progynova en moet dat nog tot de 12 e week gebruiken.
Ja idd hoor eigenlijk op het verlengde wachtbankje...gek idee! Heb net gebeld met de ferti poli was dicht, morgenochtend weer open. Heb wel even het protocol van het st. Elisabethziekenhuis (want daar zitten wij) erbij gezocht en daar staat idd op: 15 dagen gebruiken na punctie op dag 16 na tp bloedtest, dus dat betekent dat je een aantal dagen zonder 'doorgaat' voor je bloedtest en als je zwanger bent en verder zelf geen hormonale problemen hebt, hoort dat niet uit te maken. Waar je je druk om kan maken he? bedankt voor de snelle reacties! groetjes
Hey meiden, Majo, wat fijn zo'n goede 20 weken echo. Wij willen het wel weten en weten het ook al voor 80% van de vorige echo. Best leuk Maria, gefeliciteerd meid!!!! BIj het UMCG is het ook gewoon 14/15 dagen na punctie stoppen met de Utrogestan hoor. Je lichaam neemt het dan zelf over. Het is anders als je een cryo tp hebt gehad en daarvoor progynova en utrogestan hebt moeten gebruiken. Dan maakt je lichaam het zelf niet aan en moet je doorgaan totdat de placente het overneemt. Alle andere meiden: dikke knuffel
Het verlengde wachtbankje Uitgerekende datum 04-01-10: Deesjuhh:meisje 19-01-10: Stitchie:meisje 04-02-10: Jewel: wil het niet weten 19-02-10: Melek: Jongen 20-03-10: Dagmar1974: kan het nog niet weten.... 25-03-10: Linda: meisje en jongen 27-03-10: Kleintje: Jongen 28-03-10: Zoe: Jongen 04-06-10: Confidence: 1 kindje verrassing!!! 11-06-10: Majo: één mini-mensje aan boord 12-06-10: Calani: jongen/meisje en jongen/meisje 14-06-10: Bright: wil het niet weten 16-06-10: Pat: hubbie wil het niet weten 15-08-10: Dolfijntje74 kan het nog niet weten en willen het niet weten! 01-09-10: Regi: kan het nog niet weten Afspraken bij gyn of vk 25-01-10: Regi 2e echo 26-01-10: Stitchie afspraak gyn 28-01-10: Pat 20 weken echo 28-01-10: Kleintje voorlichting bevallen in het ziekenhuis 28-01-10: Bright 20 wkn echo 28-01-10: Jewel controle vk 29-01-10: Linda echo en Gyn 29-01-10: Kleintje controle vk en weer een echo! 30-01-10: Bright 3d echo 08-02-10: Majo Controle vk 10-02-10: Pat controle vk Bevallen 05-10-09: Ciara bevallen van een meisje Lara (33.4 wkn) 15-10-09: Lelie bevallen van een meisje Emma (39.1 wkn) 25-10-09: Danjo bevallen van een meisje Naomi (41.1 wkn) 27-10-09: Nightelf bevallen van een meisje Amber Sophie (39.3 wkn) 06-11-09: Susan79 bevallen van een meisje Sophie Isabel (37.4 wkn) 11-11-09: Enise bevallen van een meisje (40.2 wkn) 04-12-09: Pekske bevallen van een meisje Louisa (37.4 wkn) 07-12-09: Caruli bevallen van een jongen Mitchell (38.2 wkn) 15-12-09: Sooner bevallen van een meisje Kris Marthe Janneke (39.5 wkn) 29-12-09: Esser bevallen van een jongen Joep (40.1 wkn)
Ha dames, @ Maria: gefeliciteerd en welkom op het bankje, ik maak hopelijk gauw wat meer ruimte Effe een update: De vk vond alles nog helemaal okay, bloeddruk 110/60 dus ook dik in orde. Ze heeft inwendig onderzocht, maar alles zit nog helemaal dicht. Omdat ze niet meer te lang willen wachten tegenwoordig draagt ze me dinsdag a.s. over aan de gyn/zk, ik hoop dat de kleine nog ervoor wil komen, maar het idee van onder controle bij de gyn is ook wel fijn en geruststellend. Fijne avond iedereen en lieve groet, Stitchie
Stitchie fijn dat alles nog goed gaat, maar die kleine meid mag nu wel komen hoor! Maria leuk dat je bij ons komt voegen, Van Harte Gefeliciteerd met je zwangerschap! Over de progesteron, ik heb het doorgebruikt tot ruim 8 weken omdat ik gelezen had dat dat beter was want dan neemt de placente het over geloof ik. Maar dat was ook voornamelijk omdat ik daarvoor al 4x een miskraam heb gehad en niets aan het toeval over wou laten. Majo fijn dat de 20 weken echo goed was!! En knap van je dat je dus niet weet wat het word, wij hebben donderdag de echo en ik begin zo langzamerhand reuze benieuwd te worden. Ach ja, het belangrijkste is dat alles goed gaat met het kindje.