ja, ik durf nog niet echt blij te zijn...wat als het toch nog pregnyl is? dat is 15 dagen geleden, maar streepje is zoo duidelijk echt geen tuurstreep, dus dat kan dan niet toch?
Een top emmy is terug geplaatst! De overige 14 zijn ook allemaal ingevroren, 12 ook top kwaliteit en 2 ietsje minder. Over 2 weken mag ik testen, fingers crossed!
@Ketjapmanis heb je miss een foto? Maar als die zo duidelijk is dan denk ik echt geen pregnyl. Dat zie je wel bij mij. Geeft nu nog schuwlijntje die je bijna niet ziet. Dus ja ik zou me niet zo gek maken hoor. @Kimmetjuh90 yeahhhh en nu maar afwachten. En wederom super nieuws... wauwie... dan zal ik voor je duimen en kaarsje branden op een super posi test over 14 dagen. Succes !!!
Nou bij mij is die test witter dan wit heb die vanmorgen ook ff gedaan. En we zitten op zelfde data van dpo en pregnyl geloof ik. Dan lijkt het mij reuze sterk als dit een pregnyl streep is. Dus durf ik wel gefeliciteerd zeggen.
Jeeej wat leuk!!! Super duidelijk idd. Zeker hcg! Gefeliciteerd.. Is the early beter dan de kv?? En hoeveel dagen voor nod kun je die early doen??
Ook ik zit inmiddels weer op het wachtbankje, inmiddels 5dpo (vermoed ik). Vandaag buikpijn gehad, dus ben de goede moed alweer kwijt. Maar ik wacht nog even af.. Meiden die ongi zijn geworden, succes in de nieuwe ronde! En @Ketjapmanis gefeliciteerd, je test ziet er goed uit!
Ohh ik dacht de afgelopen dagen echt dat ik zwanger was (kortademig, ik voel mijn baarmoeder, gevoelige tepels) wat ik herken van mijn zwangerschap in Mei. Maar nu begin ik steeds meer te denken dat ik toch ongesteld ga worden.. Pff maar ik wil niet testen! Ik wil er gewoon achterkomen doordat ik ongesteld word (voelt minder pijnlijk ofzo). Spannende week...
Ik zou denken morgen ongeveer, maar zo te voelen ga ik echt ongesteld worden vandaag of morgen. Jeetje wat kun je jezelf wat wijsmaken hè.. Ik was er helemaal zeker van de afgelopen dagen haha. Waarschijnlijk op naar de volgende ronde dan maar!