Jaja de film is weer op tv. Ik raak niet uitgekeken op deze film. Heb hem denk ik al minstens 1000x gezien en kan alle liedjes meezingen. Ik zit deze avond dus weer voor de buis gekluisterd. Wie nog meer??
Whaha, ik ook . Had hem vroeger op videoband en er is toen een periode geweest dat ik hem elke week wel keek. Heb hem ondertussen ook gewoon op dvd en hoop dat mijn meiden het net zo leuk gaan vinden als ik
ik niet, mijn man kijkt darten Ik ben een aantal jaar geleden naar de sing along sound of music geweest, dat was leuk. Ga je verkleed (als een van hun) en dan draaien ze de film, maar dan mag je meezingen, de tekst staat dus ook onder in het beeld Was ontzettend leuk!
Hier nog één, haha! M'n man is gauw naar bed gevlucht "What ís the matter Martha?" Hoef je bij ons in de familie maar te zeggen of iedereen weet direct waar je het over hebt
Ik wilde vroeger ook zo op die bankjes springen zoals Liesl straks in dat prieeltje. Ik ga er vast goed voor zitten..
Jaa geweldig!! Ik wilde idd ook zijn zoals zij . Manlief zit boven, die vindt de film vreselijk (snap er niks van ).
en straks kaptein en maria daar. en staan ze in een soort van hart en dan kussen ze elkaar heerlijk hihi
Leuk he, ik heb hem ook aanstaan. M'n man is al naar bed. Die had er geen zin in. Echt een vrouwenfilm he? Ik vind het altijd leuk om te zien wat er nu van ze geworden is. Hier een foto van iedereen zoals ze er nu uitzien. Bekijk bijlage 366428
Jaa leuk is dat. Ik heb ze ooit eens gezien bij Oprah Winfrey, was zo grappig om ze zo volwassen te zien die kinderen. Het is zeker echt een vrouwenfilm, ik krijg mijn man nu echt niet naast me op de bank, whaha.