als je je er zelf prettig bij voelt doe je toch een test ? is deze negatief weet je dat je geduld moet hebben tot je weer kan testen 18 augustus. Het is moeilijk , je bent net gestopt met de pil, je voelt vanalles wat je nooit voelde. ik zie namelijk dat je al verschillende topics hierover hebt geopend, deze over buikpijn, de andere over buikpijn, onttrekkingsbloeding. Ik weet dat er veel op je af komt, en dat je veel vragen hebt, maar je bent echt net gestopt met de pil dus je lichaam moet het nu zelf doen, daarom kan je ook vanalles voelen omdat je met de pil gestopt bent, maar je kan ook dingen gaan voelen omdat je er juist zo mee bezig bent en je het hoopt te voelen. Je kan dus een test doen maar kans is aanwezig dat die negatief is, je kan ook een ovutest gaan doen. En anders zou je hoe lastig het ook is moeten wachten tot 18 augustus
hoezo tot 18augustus? en een ovulatie test zijn die wel goed en betrouwbaar? die zijn toch alleen voor je vruchtbare dagen te achterhalen?
ovutesten zijn idd alleen voor je eisprong !! wie weet zit je daar wel dichtibj en merk je dat je ei groeit ? kan ook 18 augustus Dat moet 24 augustus zijn sorry !! vanaf 24 e akn je anders zwangershapstest doen, dan ben je de 28 dagen verder (normale duur voor cyclus, maar je weet natuurlijk niet wanneer je ongi word gezien je net bent gestopt, je kna ook 20 augustus ongi worden, maar ook pas 13 september bijvoorbeeld)
Heel gek maar ik had het gisteravond ook ineens tijdens de seks. Bij het diep stoten was het heel gevoelig Sindsdien wat menstruatie achting gevoel in m'n onderbuik. Vanmorgen werd ik wakker met een bloedneus. Ik ga er maar van uit dat het komt doordat m'n menstruatie eraan komt. Dan kan het altijd meevallen! Nog 2 dagen tot m'n nod.