Even voorstellen

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door ik87, 23 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ik87

    ik87 Bekend lid

    23 apr 2013
    741
    0
    16
    Studeren en werken
    limburg
    Hallo ik ben een nieuweling op deze site en zal me even voorstellen. wij hebben in november besloten om te stoppen met de pil en voor een eigen gezinnetje te gaan. Na twee lange cyclussen van 87 en 60 dagen zie ik dat anderen in onze omgeving meer geluk hebben wat betreft snel zwanger worden. Erg frustrerend dan ook dat niemand hier begrijpt hoe het is om langere cyclussen te hebben. Zag dat hier meer mensen topics openen met hetzelfde probleem, dus ga hier lekker meekletsen.
     
  2. Vrouw1982

    Vrouw1982 Fanatiek lid

    17 mei 2012
    2.195
    464
    83
    Vrouw
    Welkom!

    Balen dat t allemaal niet zo snel lukt als jullie gehoopt hadden :( Hopen dat je een beetje steun hebt aan het forum en dat je snel kunt melden dat je zwanger bent!
     
  3. CupCake88

    CupCake88 Fanatiek lid

    27 dec 2012
    2.817
    1.232
    113
    Regio Rotterdam
    Welkom!

    Ik weet hoe het voelt.. Net een ronde van 95 dagen achter de rug en nu in de tweede ronde.. Ben er wel achter gekomen dat ik PCOS heb, dus moet helaas al de MMM in.. Hoop dat je cyclus zich snel herstelt en dat je snel zwanger mag worden!

    Succes!
     

Deel Deze Pagina