Waar vind ik positiekleding in belgië (antwerpen)

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door juut26, 11 jul 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. juut26

    juut26 Fanatiek lid

    28 apr 2007
    4.862
    0
    0
    Roosendaal
    Binnenkort gaan we een dagje antwerpen doen, en ik roep even hulp in van de belgische dames hier op het forum..
    Welke grote modeketens hebben zwangerschapskleding? Voor de duurdere speciaalzaken ben ik niet zo..maar ik was even benieuwd, hoop dat iemand me kan helpen!
    Alvast bedankt!
    (ps hoop dat mn topic hier goed staat..)
     
  2. sarake

    sarake Actief lid

    16 dec 2006
    372
    23
    18
    Bediende
    Hey,

    Ik ben zelf van Oost-Vlaanderen maar werk in Antwerpen.

    In de H&M en de C&A hebben ze possitiekleding die niet zo duur is. Dan heb je ook nog Prémaman maar dat is een babyspeciaalzaak dus dat is al wat duurder.
     
  3. Pila79

    Pila79 Bekend lid

    4 dec 2007
    978
    0
    0
    Als hollandse ga ik regelmatig shoppen in antwerpen en idd bij de H&M kan ik altijd wel wat vinden. Niet elke H&M heeft daar positiekleding, maar er zitten er op de meir geloof ik 4, bij 1 week ik zeker dat ze het hebben bij de overige niet.

    Ik denk dat ik ook maar weer eens een dagje antwerpen ga plannen :)
     
  4. Tacha1987

    Tacha1987 Fanatiek lid

    14 feb 2008
    2.964
    2
    0
    Thuisblijfmama
    België - Antwerpen
    Ik ben van antwerpen en idd enkel h&m, c&a en dan Premaman.
    Ben vorige week naar de h&m geweest en wat een lelijke kleren zeg (sorry!) enkel een leuke jeans gekocht. De tshirts lijken wel gordijnen!
    Dan heeft premaman wel veel leukere spullen!
     

Deel Deze Pagina