Verstopping sinds bijvoeding

Discussie in 'Voeding' gestart door Bibiche, 27 nov 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bibiche

    Bibiche Fanatiek lid

    21 okt 2006
    2.509
    0
    0
    Sinds 2 weken begonnen met groentehapje geven (zelfgemaakt) maar sinds die tijd krijst mijn dochter het uit als ze moet poepen. Er komen ook kleine knikkers uit zeg maar en ze heeft echt last. Net keek ik bij haar anus en zag ik zelfs kleine scheurtjes door het persen.

    Wat kan ik hieraan doen? En hebben jullie kindjes daar ook last van gehad?
     
  2. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Even pas op de plaats maken denk ik, en een paar dagen geen hapjes geven, tot haar darmpjes wat gekalmeerd zijn en de ontlasting normaal is.

    En dan opnieuw heel voorzichtig gaan introduceren: eerste dagen niet meer dan 2 a 3 theelepels, 3 dagen achtereen hetzelfde. Pure groente, geen mengsels (als je een potje geeft: lees de ingredientenlijst! Vaak is er rijst of appelsap aan toegevoegd!)
     
  3. Bibiche

    Bibiche Fanatiek lid

    21 okt 2006
    2.509
    0
    0
    ze krijgt alleen zelgemaakt en 1 soort groente dit is de tweede keer wortel. En nog steeds maar een paar hapjes.

    Ik zal inderdaad even stoppen, misschien ook combi met overgang naar opvolgmelk?
     
  4. stranger

    stranger Fanatiek lid

    28 mrt 2006
    3.412
    0
    0
    Of het met de opvolgmelk te maken heeft weet ik niet, maar het kan heel goed van de bijvoeding komen.

    Ik zou inderdaad eventjes stoppen en het weer normaal laten worden en dan weer voorzichtig beginnen.

    Succes, lijkt me pijnlijk voor je kleintje!
     
  5. Angel Eyes

    Angel Eyes Niet meer actief

    ik heb het precies zo gedaan. alleen wortel als eerste hapje en dan 5 dagen lang ong 2 ijsklontjes. Dano had nergens last van. wel mengd ik het met moedermelk of nutrilon. opm het wat pappiger te maken.

    misschien is dat een idee, eerst een soort wortelmelk, langzaam aan steeds meer wortel. misschien houdt de melkj de darmen wel aan de gang
     
  6. Bibiche

    Bibiche Fanatiek lid

    21 okt 2006
    2.509
    0
    0
    Ik had CB lijn gebeld en ze adviseerde me om even te stoppen met bijvoeding zoals Dirksmama zei. En dan pas weer beginnen wanneer haar ontlasting weer normaal is.
     

Deel Deze Pagina