ze kunnen echt lang volhouden. mijn jongen krijgt langer dan n half jaar gn flesje meer vr t slapen gaan(in n lange periode afgebouwd tot n definitieve moment van stoppen er mee) hij vraagt nog steeds n flesje vr t slapen gaan. (tegenwoordig 4-5 keer lief vragend.) hij weet dus wel dat hij t niet krijgt. t hoort bij zijn bed rituel denk ik om n flesje melk te vragen.
Misschien goed om ook eens met je man er goed voor je gaan zitten en op 1 lijn te komen, want je kindje voelt dit geheid aan en gaat hier ook gebruik van maken. Waardoor je continu in zo`n strijd blijft zitten.
Hier ook dochter van 2,8 jaar, hier ook veel strijd vooral als ze dr zin niet krijgt en ze slaapt nog altijd slecht snachts Vandaag samen een beloningskaart met haar gemaakt waar ze stickers bij kan verdienen kben benieuwd of het echt werkt
Gaat het al iets beter? Hier heeft zoontje ook weer een nieuwe afleiding....dat zijn luier verschoond moet worden terwijl die net is verschoond en dus leeg is. Maar als ik die luier niet verschuin gaat hij NIET slapen. Ik doe dus maar alsof ik een "nieuwe" luier omdoe en dan gaat hij lief slapen, maar eigenlij van de zotte natuurlijk haha
Hey Belize! Grappig, mijn zoontje krijgt juist nog een bekertje melk voor het slapen gaan. Bij ons is het echt een deel van het bed ritueel. Bekertje melk, tandjes poetsen, verhaaltje en lekker slapen. Hoe gaat het met je zoontje?
Hey dames...nou t gaat iets beter...duurt nu nog maar een uur...maar blijft creatief in verzinnen... Middag slaap geprobeerd eraf te halen maar dan valt hij dus rond 16 u in slaap entot ongeveer 17,30u!met gevolg laat te bed! Dus tdm gewoon naar bed, en dan is het ook een hele tour... Traphekje werkt wel, vind ie vreselink als die dichtgaat en dan blijft ie liggen! Etrn en drinken gebeurt niet meer in bed! Ook niet dor manlief maar daar blijft ie over huilen.. Hoop dat het wegebt!ben doodmoe van de zwangerschap, en mn geduld is daardoor soms ver te zoeken..