Heeft iemand een idee wat het zetten van een kroon ongeveer kost? Ik moet eigenlijk een nieuwe voortand hebben en ik twijfel nog omdat ik bang ben dat het te duur is... Ik ben wel aanvullend verzekerd tot 500 euro per jaar voor de tandarts
hier in belgie kost het 700 en dat is alleen de tand zonder de behandeling, daarom ga ik wachten tot we naar turkije kunnen en dan laat ik het daar doen.
hai K heb er een 5jaar geleden ofzo laten zetten en was 440 euro kwijt maar hou er wel rekening mee dat je het eerst voor moet schieten bij sommige verzekeraars
Ik heb nu 2 jaar een kroon en geloof dat het rond de 600 euro koste. Kreeg maar weinig vergoed van de verzekering (ongeveer 100 euro terug) ben toch uitgebreid aanvullend verzekerd bij VGZ.
Bij mij ook alweer wat jaren geleden voor ruim 500 euro. In mijn geval was het een kies, geen tand. Misschien maakt dat verschil? Heb destijds 75% teruggekregen van de zorgverzekeraar bij wie ik toen verzekerd was.
anders even op tandartsforum vragen[ tandarts.nl] daar zitten tandartsen op en weten vast wel een globale schatting te maken...
Voor dat soort dingen kun je toch ook bellen met je zorgverzekering? Zou ik ff doen, dan weet je meteen hoeveel je terug kunt krijgen!