Dag dames. Ben middenin mijn cyclus begonnen met een tempkaartje. Om precies te zijn vanaf cd17. Op cd9 ben ik begonnen met ovutesten en die waren tot op heden allemaal negatief. Nou ben ik nog niet helemaal bekend met tempen. Zie hier mijn kaartje. 38dcaa Ovulation charts on FertilityFriend.com Kan ik hier al wat mee? Zegt deze tempdaling al iets? Hoop dat iemand even kan helpen. Liefs. CK
Ik zou het niet weten. Normaal bij een eisprong gaat je temperatuur juist ongeveer 0,3 graden omhoog. Heb je normaal gesproken lange cyclussen? Omdat je nog geen eisprong gehad hebt, bedoel ik.
Ja.. Mijn laatste cyclus was 60 dagen. Vandaar dat ik nog begonnen ben met tempen omdat ik vanaf cd9 al een duidelijke ovutest in handen had tot op de dag van vandaag.
Eén daling zegt denk ik niet zoveel. Bij mij dipt de temp wel altijd vlak voor mijn eisprong, maar dan krijg ik tijdens de lage temperaturen ook positieve ovutesten. Kijk maar eens bij mijn grafiekjes om te vergelijken. Je ziet dat de temp soms voor mijn ei ook wel schommelt. Niet elke maand even erg, maar toch... Ik zou zeggen, gewoon nog even doortempen en verder gaan met de ovutesten. Succes!
@MissCK, maar ik zie dat je echt net begonnen bent met tempen. Ik denk dat je er dan al helemaal niets van kan zeggen. Gewoon doortempen en ik zou nu dan vooral de slijmpjes in de gaten houden, oja regelmatig gezellig klussen als het ff kan
Ik ben het met Bouwjaar1979 mee eens Je kan er nu totaal nog niks van zeggen en zien helaas na 3 cyclussen zou je ongeveer kunnen zien hoe jou temps werken, behalve als je hele onregelmatige cyclussen heb zoals ik helaas altijd had wel zag ik inderdaad aan mijn slijm en de baarmoederstand of mijn ei was geweest behalve dan weer met mijn laatste cyclus toen ik zwanger werd haha