@druif, ja helaas is t verschil niet echt goed te zien hier, er zit idd ook wat kleurverschil in, de d7000 is wat helderder en in t groot zie je ook duidelijk t verschil in scherpte , niet dat t opeens haarscherp is helemaal ingezoomd, maar in elk geval gewoon vloeiend zeg maar en niet korrelig @marieke 1/250 met f3.5, iso stond geloof ik nog op 200, maar heb wel geflitst (en dan is 1/250 snelst instelbare sluiter om te kunnen flitsen) (en met mn 50mm f1.8 objectief) En ja de striae wegwerken was we wat lastig idd door t water, maar wat echt onder t water zit zie je gelukkig niet zo hihi @charlie, gezien wij zelfde camera hebben weet jij misschien hoe ik mn flitser (sb 910) los van mn camera kan gebruiken? Dit moet mogelijk zijn, maar kom in beide handleidingen niets tegen....handleiding van de flitser heeft t dan alleen over meerdere flitsers en deze als hoofdflitser op de camera. Wl t zo graag eens proberen en weet zeker dat t in veel gevallen veel mooiere resultaten op zal leveren
Wauw! Sexy lady!! De oorbel leidt me een tikkie af, maar verder echt mooi hoor! Mooie zachte uitstraling en je ogen springen eruit!
Mooi littlemonsters! Sluit me aan wat betreft de oorbel, maar verder erg mooie foto!! Idd mooie en zachte uitstraling! @maloutje, thnx! Ja camera bevalt me prima!! Laat mini maar komen! (okee, nu nog eventjes niet, laat r nog maar even lekker warm binnen zitten )
Mausyi: Ik vind de eerste met de handjes leuk Little Monsters: Ik vind de oorbel juist wel iets toevoegen
Ik weet het (nog) niet. Ik heb de Sb800 (master) en deze nog niet los gebruikt van de camera. Nu moet ik zeggen dat ik echt pro daglicht ben en zo min mogelijk de flitser gebruik Heb even wat antwoorden voor je opgezocht via google waar je mss iets mee kan: Boekje erbij pakken en zoeken op CLS systeem. Flitser op remote zetten en plaatsen waar je wil, pop-up flits als commander zetten voor CLS en schieten maar Heb me afgelopen weekend verder verdiept in wat je allemaal met CLS kunt. Dacht aanvankelijk dat als je de ingebouwde flitser als commander gebruikt, dat die dan ook moet flitsen om de tweede flitser te triggeren. En dat geeft volgens mij 'niet zulke geweldige' resultaten! Maar nu heb ik gezien hoe je de ingebouwde wél als commander kunt gebruiken, maar NIET laten flitsen. Echt heel mooi! Zie je manual op p 225. Cameraflits (in camera menu) op "--" zetten ipv M of TTL. De cameraflits stuurt dan alleen een gecodeerde voorflits. Deze vraag is hier al vaak voorbij gekomen met diverse camera/flitser combinaties. De pop-up flits van je camera flitst wel mee gedurende de opname, al zal dat minimaal zijn als ie ingesteld staat op "--". Is het toch hinderlijk (b.v. bij reflecterende oppervlakken) dan heeft Nikon daar een hulpstuk voor, hier staat er b.v. een plaatje van; IR Panel to block Pop-Up flash and fire off-camera - DPChallenge Forums