Ik kon het niet laten en heb de camera wat eerder gekocht... Met twee zeurende kinderen op naar rotterdam.. Maar het was het waard. Ik heb toch de 16-85 gekocht en de combinatie van die 2... Helemaal happy . Ik zou die zoomlens iedereen aanraden. Hij is niet zo lichtsterk als mijn 50 mm maar wel erg scherp. Dus misschien ook wat voor jou Babyfg? Bij Kamera express hebben ze nog een paar occasions voor 400 euro.
Tsja als ik eenmaal een knoop heb doorgehakt om iets te kopen dan mag het ook zo snel mogelijk gebeuren!!! Herkenbaar dus Ben benieuwd naar je foto's met nieuwe camera
Imensa, jij bent echt een ps topper , komt idd erg grauw over hier, heel jammer, want mooie foto! Maar wat wordt ie toch groot!! Lange benen joh! @rozientje, nou plaats eens wat hier dan kunnen we eens zien of we tips hebben
Marieke groot gelijk , ik ben net zo! Haha liever gister dan morgen als ik eenmaal iets in m'n hoofd heb! Prijsklasse klinkt idd al wel als betere kwaliteit dan mn kitlens Heb jij een nieuwe of een occasion gekocht? Enige ervaring wat ik met occasions heb is het inruilen van mn vorige camera haha En mn allereerste oefencamera was gekocht via mp, vooruit, maar dus niet vergelijkbaar met een gecontroleerde occasion Daarnaast ben ik echt fan van de kamera express , en qua online bestellen vind ik cameratools.nl ook erg fijn! Eerst maar even onderzoeken of ik een kvk aan ga vragen en hoe alles dan werkt, en dan pas ga ik weer dingen aanschaffen als ik dan een kvk heb kan ik in elk geval de btw terugvragen
Dat klinkt heel verleidelijk hè!! Ik weet niet precies hoe dat werkt, maar heb er zelf ook aan zitten denken. Maar na wat googlen kreeg ik de indruk dat btw terugvragen niet voor mij bedoelt is aangezien ik niet heel snel winst zou maken. (ik kan er ook helemaal naast zitten ) Je moet dan ook een administratie gaan voeren en je omzet aangeven bij de belasting en volgens mij wordt er ook het een en ander van je verwacht na verloop van tijd aan omzet en inzet. Ben je al soort van bedrijfsmatig bezig met fotografie?
Ik heb een tweedehands lens gekocht. Zag er heel goed uit en heb er geen problemen mee gehad. Inmiddels alweer 4 fotoshoots met de nieuwe camera gedaan Ben er helemaal happy mee. Helaas nog niet buiten mee geweest. Ik ga zo even de weersverwachting kijken van morgen want misschien maar even naar het bos met de oudste.
@Imensa; leuke foto van je ventje! Vind alleen de kleur van de achtergrond en de vloer niet helemaal matchen. @Maloutje; de 2e foto heeft wel een leuke dimensie met die boom zo!
Zelf hier ook maar weer eens wat foto's plaatsen Bekijk bijlage 369407 Bekijk bijlage 369408 Ze zijn niet bewerkt trouwens. Gr handbalster
Mooie foto's Handbalster. Vooral de eerste Imensa ook weer een mooie foto! Normaal waag ik me niet zo aan het bewerken van mensen op foto's, maar nu toch eens wat geprobeerd bij mijn zoontje. Ben er op zich wel tevreden mee! Wat vinden jullie? Te bleekjes?
@shendari, ja veel te bleek @handbalster, heel mooi! die eerste qua scherpte diepte erg goed! 2e vind ik juist weer leuk dat ie wegrent @ps toppers , ik heb in de shoot een paar foto's met zwarte achtergrond gemaakt zodat de muisjes beter uit zouden komen, vind ze dus alleen helemaal niet mooi geworden door dat zwart ....hoe kan ik nu het beste de achtergrond aanpassen?? en vooral ook dat het haar van de knul (krullen en lekker springerig) er goed uit komt ipv met stukjes zwarte achtergrond????? help (geprobeerd met aanpassingslaag gradient en hue/saturation, replace color, met selectie en dan invullen) ik ben er nog niet zo handig mee met die achtergronden.....zou juist wel erg handig zijn toch maar eens in de boeken duiken denk ik..... maar hebben jullie de gouden tip hoe ik dat nou het beste aan kan pakken?
Ik kan je helaas niet helpen babyfg omdat ik niet geweldig ben met photoshop. Maar wil je nu de hele achtergrond een andere kleur maken? Ben vandaag nog naar het bos geweest met mijn dochter. Sorry voor het bont.
wat een mooie fotos maken jullie zeg! Ik ben een mega ps-NERD haha .. maar helaas heb ik niet zn hele goede camara Jullie gebruiken zeker allemaal spiegelreflex camara's ?
@michiee, ja ik wel spiegelreflex ja hihi, anders lukt t niet wat ik ermee wil doen ik gebruik idd photoshop, maar ben eigenlijk niet zo van het extreem bewerken. in die zin, ik hou het het liefst zo natuurlijk mogelijk. ik licht wel de ogen wat op en pas uiteraard belichting en contrast enzo aan, en poets de achtergrond vaak wel iets op, maar zo extreem aanpassen als ik nu zou willen doe ik eigenlijk nooit vandaar dat ik ook niet weet hoe ik dit het best aan kan pakken @marieke, ik vind ze erg mooi! mooie heldere ogen, mooie kleuren, helemaal leuk!
nou hehe hier dan 2 foto's van de fotoshoot van mn vriendin. de eerste had ik alleen geel licht en mn flitser beschikbaar, dus dit heb ik wat gekleurd in photoshop. rara, ze verwacht een meisje 2e heb ik uitgesneden en verder heel weinig aan gedaan edit: oei....deze wordt wel heel lelijk na t plaatsen!