Nou, ik heb net getankt, en net voordat ik de slang terug wilde hangen, schoot er nog een sloot benzine uit. Over m'n hand, jas en broek. En stinken! Maargoed, de broek en jas liggen inmiddels in de wasmachine, en ik ben gedoucht. Maar mn hand stinkt nog zo! Hoe krijg ik die geur eruit!?
Ik heb het ooit eens gehad met diesel. Ook lekker.. Toen kreeg ik de tip om de kleding, de vlekken in te wrijven met afwasmiddel.. Even laten intrekken en dan wassen. DAt heeft gewerkt, dus wellicht werkt het ook met benzine..
dat had je niet moeten doen! laat aub je was machien hiernaar leeg draaien op 90 graden met chloor! ander gaat die lucht en niet meer uit
diesel in vet benzine niet dus dat gaat niet op helaas. ts je handen goed wassen met shampoo wil wel een helpen anders weken in een badje soda
tja tandpasta wil ook welees helpen om geuren van je ahnden te krijgen. en anders moet het gewoon slijten denk ik