Tussen 17.00 en 18.00/18.30 is het altijd feest! Huilen en niks willen. Vaak leg ik hem nog even in bed en dat gaat wel redelijk.. om 18.30 gaat hij in bad en aansluitend krijgt hij zn flesje. Sinds 2 weken krijgt hij een fruit hapje en dat gaat erg goed. Nu ben ik een paar dagen begonnen met groente maar dat lukt echt niet. Het komt ook zo uit dat hij rond 17.30 een hapje krijgt ivm zn slaapje en flesje. Om 15.30/16.00 krijgt hij een fles en daarna gaat hij vaak naar bed. En als hij wakker word wil hij niks meer, dus al helemaal niet eten.. de ene keer lukt het wel, maar vaker niet dat wel. Heeft iemand tips hiervoor?
Gebruik je ook een draagdoek? Hier 's avonds feest, als het te gek wordt (na ongeveer 20 minuten troosten) gaat ze in de draagdoek, lekker veilig bij mama alsof ze in de baarmoeder zit en dat werkt nog elke keer bij het huiluurtje.
Nee heb geen draagdoek, tot hoe oud kunnen ze hier in? Hobbel wel eens met hem door de kamer maar dat werkt ook niet altijd
Ik las hier op zp dat er vrouwen zijn die ze met 7 maanden nog dragen. ik heb een draagzak van Lodger. Maar denk dat je dan het beste even naar een babyzaak kunt gaan, die hebben er meer verstand van.
Onze dochter is wel iets jonger, maar herken het zo. Hier hebben we een huiluurtje tussen 19.00 en 21.00. Weet soms ook niet meer wat ik moet doen, dus lees mee
Ik heb tot 2,5 jaar gedragen met een manduca, dus mocht je willen dragen dan kan je nog wel even voor uit (lodger shelter met komma houding is af te raden ivm stik gevaar) Dan beter een ergonomische drager of draagdoek. Is dat altijd al zo rond die tijd drama? Of is het na het bijvoeden begonnen?
Kun je dat groente hapje niet even laten voor wat het is en eerst misschien wat meer rust voor je zoontje ? Dat je daarna weer verder kijkt of moeten ze het persee hebben met 4 maanden? Of kun je niet wat schuiven met de flessen
Bijvoeden hoeft meestal pas met zes maanden. Dus als er een verband is (bijv de voeding nog slecht verdragen) dan zou ik dat weer even weg laten. Maar misschien had ie dit al voor het bijvoeden, dan gaat die vlieger niet op. Wat betreft wanneer een groente hapje. Het hoeft nog niet per se rond etenstijd. Je kan ook bijv om tien uur fruit doen en om vier uur groente. Als dat mooier in het dagritme past. Verder met huiluurtje lekker bij je nemen. Samen op de bank en op schoot houden, mee rond lopen, knuffelen. Huilen hoort er soms bij, maar is veel minder erg in mamas warme armen.
Denk persoonlijk dat hij de groente gewoon niet lekker vind of geen zin in heeft. Misschien dus beter om even te stoppen. Het CB adviseerde wel om gewoon aan te bieden maar vind het aan de ene kant wel zonde om elke keer zowat een heel potje groente weg te gooien. Bedankt voor de fijne antwoorden!.