Hallo, Ik heb maandag een kruidvat test gedaan, die was positief, dag erna een sensitest met een heel vaag streepje, vanmorgen weer sensi nog vager streepje, en nu net precies weer een kruidvat test zie foto... wat moet ik nu denken? Liefs
Whoehoe, hartstikke zwanger! Spannend he? x Kweenie P.s. Eliesje ... wat heb jij een pracht stel kinderen. Jongen, meisje, jongen en nu weer een meisje! Geweldig!
Duidelijk zwanger hoor! Gefeliciteerd! De testen van sensitest zijn minder gevoelig dan de kv testen, vandaar het verschil! Maak je niet al te veel zorgen geniet er lekker van!
Duidelijker kan het niet meid. Ik heb ook de dag voor de echte positieve test getest met de Sensitest en die gaf een heel erg onduidelijk lijntje aan. Volgende dag op klaarlichte dag nog wel getest met kruidvat en super positief. Blijkbaar pakken die sensitesten niet zo heel erg goed, vooral als je nog niet zo heel lang overtijd bent! Gefeliciteerd!