Wij gaan morgen een dagje met ons gezin naar sprookjeswonderland. Weet iemand of ze van die karretjes (sorry weet niet hoe je het noemt maar ze hebben ze ook in artis en de efteling bijvoorbeeld) hebben waar onze oudste in kan zitten als hij niet meer wilt lopen? Scheelt ons weer gesleep met een buggy aangezien we ook nog een tweelingwagen mee moeten.
De paar keer dat ik er was ze niet gezien dus ga er vanuit dat ze die niet hebben. Wel een enorm leuk park! Jullie (vooral de oudste!) gaat het vast erg leuk vinden! Weet niet hoe goed hij loopt, want er zijn wel meer dan genoeg zitmogelijkheden dus misschien is het best te doen zonder buggy. (Alhoewel bij vermoeidheid richting de middag ). Heb je niet toevallig een meerijdplankje? Nou veel plezier in ieder geval!
Ik ben er van de week voor het eerst geweest dus ik kan erover heen gekeken hebben, maar ik heb ze niet gezien. Ik zou toch die buggy meenemen, scheelt je een hoop tillen waarschijnlijk, want het is best groot voor die kleintjes. Veel plezier!
Ja we hebben een meerijplankje aan de tweelingwagen hangen dus daar kan hij op staan. Hij wil namelijk ook niet graag meer in de buggy en dacht zo'n karretje is dan weer wat anders. Hij loopt op zich prima dus ga nog even door met twijfelen wel of geen buggy Bedankt in ieder geval voor de reacties!
Is idd een lastige leeftijd met wel/niet in de buggy willen en wel/niet alles kunnen lopen hihi. Als hij er niet in wil loop je weer met een extra buggy, terwijl jullie je handen dan al wel vol zullen hebben met een tweelingwagen en dan lopende dreumes haha. Lastig...
Ja erg hè...is ook lastig. We nemen hem mee en dan beslissen we gewoon op de parkeerplaats of we hem het park mee in nemen of niet. Kan je makkelijk terug lopen naar de auto om eventueel de buggy te pakken?
Wij zijn eind april geweest, maar heb ze ook niet gezien. Je zoontje gaat het geweldig vinden! Veel plezier!
Wij namen ook nooit een buggy mee..als Ryan moe was, nam mijn man m op zijn nek..maar er is zoveel voor hun te doen dat ze er geen tijd voor hebben om moe te worden haha
Er zijn geen karretjes. Ik heb ze nog nooit gezien en kom er vaak. Buggy's kun je gewoon naast de attractie zetten, ik heb nog nooit gehoord dat er iets mee gebeurd is. Voel je je daar niet goed bij kun je er eventueel ook een slot van een fiets op zetten (dat doen wij altijd in grote pretparken).