Geen natte handdoeken in de wasmand hier, zo vies als het gaat schimmelen! Dus eerst drogen we ze over het traprek, maar dat heeft niet iedereen denk ik.
Ik leg ze over de radiator heen. Als ze droog zijn gaan ze in de wasmand. Of ik moet meteen gaan wassen.
Ik laat de handdoeken eerst drogen op het wasrek en dan gaan ze of de wasmand in, of meteen in de wasmachine.
Ik heb een klein wasrekje aan de muur gehangen, boven de wasmand, daar gaan de washanden en handdoeken op.
Ik gooi natte handdoeken meestal gewoon in de wasmand. Maar ik was dan ook vrijwel elke dag. Als ik niet zo vaak zou wassen dan zou ik dat ook niet doen.
Of drogen en de wasmand in of rechtstreeks in de wasmachine. Als ze nat in de wasmand gaan en het duurt een paar dagen dan ruikt alles muf/schimmelig..
Brr als je natte dingen in de wasmand gooit gaat altijd zooo stinken! Wij hebben een douchekabine; als we hebben gedoucht hangen we de handdoek daaroverheen om te drogen, en dan kan ie de volgende dag ij de wasmand
Dit dus. Vind het ook vies hoor, vooral in de zomer, dan gaat het zo stinken, vooral als je maar 2 of 3 x per week wast. Washandjes hang ik ook altijd standaard eerst even de rand van de wasmand tot ze droog zijn.
Wij hebben 2 wasmanden. 1 voor kleding en 1 voor handdoeken,washandjes en evt wit ondergoed. Onze handdoeken zijn eigenlijk nooit zo heel nat,maar te natte handdoeken hangen we over de designradiator.
Wij hebben zo'n verwarming omhoog tegen de muur, met spijlen, daar hang ik ze op en als ze droog zijn gaan ze in de was. Mijn handdoek voor mijn haar gebruik ik wel 2 keer, die laat ik dan hangen.
Wij laten ze eerst drogen over de radiator, daarna pas in de wasmand. Gaat 't niet "stikken" ook, aangezien wij maar met 2en zijn en ik niet elke dag was hoef te draaien..