Hoe doen jullie het met een huilbaby?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Love M, 29 aug 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 1BB

    1BB Bekend lid

    3 okt 2016
    573
    67
    28
    Vrouw
    ♡
    Is je baby geen buikslaper/ zijslaper?
     
    Aegyo vindt dit leuk.
  2. Aegyo

    Aegyo Fanatiek lid

    3 jan 2015
    2.446
    1.463
    113
    Hoe snel is snel? Bij bijvoorbeeld een stortbevalling kan er ook wat verkeerd schieten in de nek van een baby. Ik wil niet zeggen dat het zo is hoor! Maar vaak denkt men dat, dat soort dingen alleen gebeuren bij zware bevallingen :eek:
     
  3. Love M

    Love M Actief lid

    11 feb 2013
    305
    11
    18
    Vrouw
    student
    Denk ik niet want we hebben het pa
    Helaas niet ook al geprobeerd en vindt ze niet fijn :(
     
  4. Love M

    Love M Actief lid

    11 feb 2013
    305
    11
    18
    Vrouw
    student
    Binnen 2 uurtjes.
     
  5. Aegyo

    Aegyo Fanatiek lid

    3 jan 2015
    2.446
    1.463
    113
    :eek:

    Dan zou ik inderdaad eens haar nekwervels na laten kijken door een osteopaat die gespecialiseerd is in kinderen of een kinderfysio :thumup:
     
  6. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.279
    6.192
    113
    Ik ga maandag naar de osteopaat met onze zoon. Ik denk ook dat juist door de snelle bevalling wat verkeerd kan zitten. Ik ben ook snel bevallen (1 uur 10 min, waarvan 2 min persen) en ik denk dat hij daardoor zich niet fijn voelt.
    Ik zou dus zeker adviseren naar een osteopaat te gaan.
     
  7. sleepy

    sleepy Actief lid

    13 nov 2016
    292
    72
    28
  8. Love M

    Love M Actief lid

    11 feb 2013
    305
    11
    18
    Vrouw
    student
    Bedankt voor alle tips en advies lieve dames.
    De leefregels heb ik doorgenomen en we doen ze echt een voor een, alleen nog een draagdoek aanschaffen.
    Ik denk zelf dat ze last heeft van veelvoudig spugen. Ze drinkt veel en erg snel en mijn melkproductie is ook veel. Soms geeft ze 2 uur na voeding nog over echt gek van te worden. Het is vooral snachts erg moeilijk omdat ik haar na het voeden een uur lang rechtop moet houden en komt er dan een paar boerjes. zodra ik haar neer leg begint ze weer te huilen en weer houd ik haar rechtop en komt er na paar minuten een boertje, en zo gaat het gerust 2 a 3 uur door
     
  9. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Bij bv kan je zelf ook actie ondernemen. De eerste melk opvangen in een doek bijvoorbeeld, zodat die eerste, snelle toeschietreflex het maagje niet irriteert. Je kan ook eens googlen op biological nurturing. Daarmee moet je kindje tegen de zwaartekracht in drinken, waardoor er minder melk komt. Ook blokvoeden kan een optie zijn.

    Heb je een lactatiekundige?
     

Deel Deze Pagina