ik vroeg me even af he... als je vuil verkeerd aanbiedt, krijg je een boeten van minimaal ..?.. euro maar hoe komen ze er nou eingelijk achter dat het bij jou vandaan komt? tjsah dat soort rare vragen komen in me op als ik savonds niet in slaap kan komen hihihihihih wie weet dit
met een kliko kijken ze naar het huis nummer, sommige hebben een chip in hun kliko en betalen per keer dat hij geleegd word. met een zak halen ze hem open en kijken ze of ze een brief kunnen vinden met adres.
ze vragen ook rond in de buurt of mensen iets hebben gezien. en dan gaan ze bij de persoon langs de deur om te vragen of het daadwerkelijk van hun is. tis namelijk bij mij gebeurd! Onterecht welliswaar maar ik voelde me toch een partij pissig! Ik zet het altijd netjes op de juiste plek en nooit op de verkeerde tijden. Blijkbaar heeft iemand in de buurt mijn huis aangewezen en gezegd dat het vond ons vadaan komt komt die man doodleuk bij ons aan de deur met de mededeling wat u doet mag niet hoor mevrouw, en u kan maar beter zeggen als het van u is want we gaan het uitzoeken en dan krijgt u een proces verbaal als we er achter komen! kon die man wel KILLEN. gelijk een klacht ingediend. later wel excuses gekregen en het bericht dat er niets gevonden was van ons. NEE OMDAT HET NIET VAN ONS IS..:x stelletje boeren.
Hebben ook ooit millieupolitie aan de deur gehad. Woonde net in mijn nieuwe huis, en dacht dat het woensdag vuildag was, maar bleek donderdag te zijn. De buren boven ons hadden gebelt, en we hadden bijna een boete gekregen. Ik denk dan loop even naar je buren toe om te zeggen dat het nog geen vuildag is. Als je je er toch zo graag mee wilt moeien. Voelde ons toen erg welkom maar niet heus, hebben later ook nog problemen gekregen met ze helaas. Zoals banden van de kinderwagen die lek gestoken werden enzo. Zo jammer.
ASOciaal inderdaad! Jammer dat mensen soms zo idioot reageren. maargoed weet je wel gelijk wat je aan je buren hebt toch!
Wat een idioten!! Woon je er nog steeds? Vreselijk kinderachtig. ik had toch wel even verhaal bij ze gehaald. Ik vroeg me ook al eens af hoe ze het aanpakken als er iets verkeerds wordt aangeboden in je kliko. Dat kan iedereen erin hebben gestopt in de tijd dat hij aan de straat staat.
Ook als je bijv vuilniszakken bij een ander in de kliko gooit ( omdat die van jou vol is) en de buren merken het en schakelen de stadswacht in krijg je een flinke boete.. mijn vader heeft dat een keer gedaan.. zijn kliko zat stampvol en bij de buren zaten er maar 2 zakken in en mijn vader had er 2 zakken bijgedaan en de buren hebben toen de stadswacht gebeld en kreeg hij 50 euro boete
ja en het is ook niet alsof je ff lekker in je kliko gaat staan graaien om te kijken of er iets verkeerds in zit
Wij kregen een rood briefje eraan geklemd, dat kattenbak grind niet in de groene container hoort?? Maar in de grijze mocht het ook niet. Wat is het dan, chemisch afval?
Hier kijken ze bijna altijd even onder het deksel, we hebben een groene en grijze kliko. Als er zichtbaar groen afval in de grijze zit, krijg je eerst een rode kaart, zit het er een 2e keer, krijg je een boete van 250 euro!! Heb het ooit 1x gehad, nog snel een appel geschild, restjes in de prullenbak en die nog gelijk in de kliko gegooid die al aan de straat stond. Kreeg ik dus een rode kaart maar schrok meer van dat boetebedrag dus hier doe ik het nu zo, dat het niet meer zichtbaar is als ik het bewust in de verkeerde bak doe (bv in de zomer als het heel warm is doe ik geen gft scheiden ivm de maaien enz).
Wij hebben zo'n ophaalwagen die de kliko zelf van de straat plukt. Heb nog nooit rode kaarten ergens gezien. We scheiden zo veel mogelijk, maar een appelschilletje valt ook weleens in de verkeerde bak. 250 euro! Erg hoog.
Dit is erg, vooral als je bedenkt dat onze gemeente een/twee jaar geleden overwoog om de gft bak af gaan schaffen en te vervangen door een voor papier of plastic. GFT kon namelijk net zo goed in de grijze mee zonder te scheiden. Ze hebben het niet gedaan want de vele tuineigenaren waren er niet zo blij mee. Maar wat een verschil met jouw gemeente.
Ik gooi het ook altijd in de groene maar gooi er dan het spul uit de caviabak overheen of anders tuinafval
Onze buren zetten onze kliko altijd bij de straat en wij zetten ze dan later weer terug. Maar ze doen het ook wel eens 's avonds laat alvast. Heb me wel eens afgevraagd wat ik zou doen als we daarvoor een boete zouden krijgen...
Je mag je container aanbieden vanaf 22.00 de dag voor het ophalen en op de ophaaldag zelf moet hij om 20.00 weer van de straat zijn. Dat is hier het geval.
vraag het me af hoe dat dan gedaan word met de grote containers die bij flatten staan. Want bij ons gooien de buren van de overkant die dat niet eens mogen doen, gezellig hun afval in, en dan heb ik het ook over laminaat, tapijt, oude koffers, etc.. dat ding is elke keer stamp en dan ook stamp vol, en dan komt het niet eens van de flatten vandaan =O echt zo aso is dat >.> vooral omdat hun hun EIGEN kliko's enzo hebben, maar nee hoor gooi het maar lekker in de grote container van de flatten, lekker makkelijk zo, en wij maar ons afval er naast zetten omdat dat ding telkens over vol is bah! >.<
Oh erg he!!! Wij hebben hier precies hetzelfde! Je vind soms echt de belachelijkste dingen naast en in de container. Zo bloed-irritant! Gelukkig krijgen wij eind november een ondegrondse container waar we een pasje voor krijgen. Kan er verder niemand gebruik van maken behalve wij. Heerlijk!!
Ja, waren niet echt leuke buren. En in je gezicht schijnheilig zijn, allemaal van die dingetjes om je dwars te zitten maar ondertussen niets kunnen bewijzen. Nee ik woon er gelukkig niet meer nee. Mijn man is ook verhaal gaan halen toen hij de buurman dezelfde avond nog tegenkwam in het portiek. Wij hadden al gehoord van de millieupolitie dat zij degene waren die gebelt hadden. Daarna begon hun terror met oa de kinderwagen, en vond allemaal mooie kleine stukjes vuil in mijn tuin. Nee waren echt geen leuke buren helaas! En we waren al gewaarschuwd door andere buren, dat wij de 5e bewoners waren in zoveel jaar tijd. Vroeg me nog af hoe dat zou komen, maar daar kwam ik snel genoeg achter haha.