@Luna: die BI kan ook erg vermoeiend zijn, heb je je daarvoor al laten behandelen? En is er een reden dat je zoontje zo veel wakker is overdag? (Lijkt me eigenlijk wel...? Of is hij desondanks de hele dag vrolijk? Hier had ik dat met Thirza namelijk ook, (die was dus wel wakker, maar niet vrolijk), en dat bleek kiss en KMA te zijn. Toen we bij de osteopaat zijn geweest, knapte ze heel erg op en ging ze overdag eindelijk slapen!).
@Rosemarijke, ik loop nog bij de fysio en die is ook hier geweest in de kraamweek. Kan nog steeds moeilijk lopen maar gaat stukje bij beetje wel wat beter. Maar pijn kan inderdaad erg vermoeiend zjn heb ik inmiddels ervaren. Hij doet eigenlijk hele korte hazenslaapjes. Hij heeft last van Reflux waarvoor we medicijnen krijgen en verder is het gewoon een erg wakker mannetje. Het is heel wisselend hoe hij zich voelt maar wat vooral erg belangrijk is is dat hij echt de hele dag aandacht van mij wil. Als ik maar met hem speel, knuffel, praat is alles goed. Maar als ik even weg ben of iets voor mezelf wil doen, al is het maar een boterham smeren, dan hoor ik al dat hij begint te mopperen. Ach het zal wel een fase zijn van hem. Verder heeft hij ook al snel na zijn fles weer honger. Hij krijgt de maximale hoeveelheid flesvoeding met jbpm maar ook dat lijkt hem niet echt te bekoren. haha. Daarbij moet ik wel zeggen dat ik me sinds 1 week iets beter voel omdat ik ook nog borstonderzoeken kreeg i.v.m. een verdachte knobbel in mijn borst. Deze was gelukkig goedaardig. Al met al heeft dit alles er wel voor gezorgd dat ik emotioneel nog aardig uitgeput ben. Wat fijn dat jullie de oorzaak gevonden hebben bij Thirza! Jij begrijpt dus wel dat je ook moe kunt zijn als je een kindje hebt dat overdag veel aandacht vraagt en ook van de nodige onzekerheid die erbij komt kijken. Ik vind trouwens dat de conclusie dat je niet moe kunt zijn als je kindje wel doorslaapt wel erg makkelijk getrokken wordt door sommige mensen.
Thirza sliep in die periode ook 's nachts bijna door, ik hoefde toen maar 1 voeding te geven. Dat ze 's nachts wel sliep, was ws pure uitputting... Maar my goodness, ik had maar een lichte BI (met 2 behandelingen bij de osteopaat was dat wel klaar, zat meer in m'n banden omdat Thirza zo naar binnen groeide), maar ik liep dus al op m'n tandvlees Thirza kon dus ook geen moment alleen zijn.... ik was op een gegeven moment met niets anders bezig dan Thirza, die door het spugen op een gegeven moment elk half uur wilde drinken en max 3 keer max 20 minuten sliep, (en daar was ik dan 3 kwartier mee bezig geweest om 'r in slaap te krijgen). Maar hier dus met 4 behandelingen bij de osteopaat een enorme verbetering: toen hield het spugen op, ging ze om de 2,5-3 uur drinken en ging ze 2 keer per dag anderhalf tot 3 uur slapen. Plus dan, afhankelijk van hoe laat ze 's ochtends wakker was en hoe lang ze die lange slaapjes sliep, nog 1-2 keer 3 kwartier... Helaas begon ze dus kort daarna 's nachts te spoken: tandjes en dus de KMA die we pas met 9 mnd ontdekten Maar goed, ik snap je helemaal!
Nou gewoon doorgaan. Nee hoor, niet altijd. 2 weken geleden had ik me ziek gemeld. Thijs kwam een maand lang 's nachts elk uur en tussen 3 en half 5 elk kwartier. Toen werd mijn man ook nog ziek. Ik trok het niet meer en had me dus ziek gemeld. Week erna ben ik weer gaan werken. Soms moet je gewoon even bijtanken... Sinds 3 nachten slaapt Thijs ineens door. Ik ben er nog erg voorzichtig mee, maar een hoektand is doorgekomen en nu weer beter slapen. Maar goed al een paar maanden slaaptekort. Waar ik het meeste last van heb is concentratieproblemen, door slaaptekort. En ja ik wil ook graag naar de kapper en een nieuwe garderobe en een vlotte moeder zijn. Gelukkig draag ik een bril, dat camoufleert de wallen.
hey, ik weet niet of het al gezegd is geweest maar het weer heeft er ook veel mee te maken! ik denk dat de meeste mensen zich in de winter maanden zich wel slechter en moeier voelen dan in de zomer! probeer is wat extra vitaminen te nemen en af en toen een zonnebank kuurtje kan deugd doen!! ps... kruip optijd in je bedje en laat je man ook eens opstaan?? al kan je maar 1 nachtje doorslapen. dan voel je je vast al een stuk beter!
Ik denk dat elke moeder er wel een ff doorheen zit ! Jerro is nu 11 maanden en die word altijd 2 tot 3 x wakker snachts ik ben er aan gewent geraakt.
@luna: ik snap het ook heel goed. Mijn zoontje was een huilbaby, hij huilde de hele dag, maar 's nachts sliep hij van 23.00 uur tot 6 uur en kapot dat ik was! Dat je veel bloed bij de bevalling hebt verloren helpt daar ook helemaal niet bij mee. Ik heb daar toch een dikke 4 maanden een laag hb door gehad de vorige keer. Als je kleintje van 23.00 uur tot 6 uur slaapt heb je zelf misschien maar 6 uur slaap, als je niet overdag eens bij kunt tanken en je man is veel weg is het toch niet meer dan logisch dat je moe bent? Helemaal zo kort na de bevalling, je lichaam heeft toch het een en ander te verduren gehad.
tjonge wat een reacties! ik weet denk ik wel de oorzaak van mijn moeheid nu....ik werd vrijdagnacht wakker met hoge koorts en flink beroerd. ik liep waarschijnlijk al een tijdje tegen een flinke griep aan te hikken. ik heb nu 1,5 dag in bed gelegen en alleen maar geslapen. nu zal ik vast snel weer opknappen! oja, en mijn man gaat er snachts ook regelamtig uit hoor, en nu verzorgt hij de kleine en mij helemaal!