Zwart. Wij hebben een nespresso apparaatje. Senseo vind ik echt niks, net als filterkoffie trouwens. Bluh.
Wel grappig dat er mensen zijn met bonenmachines die Senseo dan geen koffie vinden. Ik heb nou al van verschillende machines en bonen koffie gehad, maar vind ze tot nu toe allemaal minder lekker dan Senseo. Dus smaken verschillen! Overigens vind ik filterkoffie (met schepje Buisman) nog het lekkerst, maar daar drinken wij te weinig koffie voor. Hier dus Senseo met een beetje gewone melk en een klein klontje suiker. Als ik buiten de deur koffie drink, is dat cappuccino of een latte
Hoe de koffie gemaakt wordt boeit me niet zo. Ik heb thuis verschillende mogelijkheden om koffie te maken. Het belangrijkste is dat er goede koffie in gaat. Liefst segafredo, royal of Illy of DE l'or cups. En dan een sterke dubbele espresso in stomende melk met suiker. Elke dag een geniet moment alleen of met mijn man.
Bij het ontbijt een dubbel lungo uit de nespresso met lidl cups. Op mijn werk vaak grote koffie uit het apparaat daar. Alles zwart. Senseo vind ik ook smerig...
Ligt er aan waar of bij wie ik koffie drink. Zwart of met een klontje suiker. Neem ook vaak cappuccino.
Zwarte koffie of met opgeschuimde melk. Koffiemelk vind ik toch wel zo ontzettend vies Bij voorkeur bonenkoffie (geen cheapass bonen aub) of filterkoffie van mijn schoonouders (erg lekker).
+1! Senseo vind ik persoonlijk geen koffie, maar vaak vind ik koffie uit een bonen machine ook niet lekker... En koffie in restaurants Daar drink ik altijd cappuccino
We malen zelf de bonen en gebruiken een cafetiere (french press) en dan met vrij veel oatly barrista (havermelk) We hebben ook nog een voorkeur voor koffie: de mocca turc van de Maastrichtse koffie branderij Blanche Dael. Maar helaas kopen we die niet altijd
Ik ben de enige die koffie drinkt, 1 bakje per dag, en we hebben een bonenmachine. Ik drink dan graag een cappuccino.
Meestal neem ik een latte met suiker, Anders een gewone senseo met balance koffiemelk en suiker. Ga ik op bezoek, of naar clienten, ben ik allang tevreden met wat ik aangeboden krijg. Alleen hoop ik stiekem dat ik geen poedermelk of zoetjes krijg.
Ik ben echt een koffie junk. Althans voor mijn zwangerschap. Dronk litters op een dag met melk. Het 1e trimester vond ik het zo vies nu weer lekker al moet ik zeggen dat na 3 bakjes koffie krijg ik maagzuur. Ik drink thuis koffie met koffiemelk maar als ik ergens uitdrinken ga liefst late maciato (of hoe je het ook schrijft haha) Ik drink het liefst douwe Egberts filter koffie.
Op het werk drink ik altijd nespresso koffie, meestal met melk. Soms een cappuccino. Thuis een bonen apparaat. Af en toe ouderwets filterkoffie vind ik ook lekker.
Ik drink het liefste filterkoffie met een klein beetje koffiemelk. Meestal kopen we Duitse koffie. Deze is iets milder van smaak en wat minder bitter. Senseo vind ik meestal niet lekker. Dan neem ik liever een kop thee.
Wij hebben een bonenapparaat, dat vind ik het lekkerst. En dan met een heel klein beetje melk. Of cappuchino of een latte, maar dat doe ik niet elke dag.
Na het avondeten een zwarte kopje koffie uit ons nespresso apparaat. Een goede cappuccino kan ik ook erg waarderen.