Lijkt me sterk dat er mensen zijn die dat hebben... Dan heb je volgens mij je NOD nog niet gehad en ook nog een idee dat je zwanger bent.. Of zit ik er even naast met mn gedachte gang? ( ik had zelf 17 okt 1e dag laatste ongi, 14 dagen later "actief" geweest.. had 14 nov ongi moeten worden en heb 18 nov getest)
Met 1 week kan je niet posi testen omdat je dan nog niet eens je eisprong hebt gehad. Ik denk dan eerder dat je bedoelt 1 week na je eisprong en dus 3 weken zwangerschap eigenlijk.. Ik heb zelf met 3.2 week al posi getest.
5-7 dagen na de eisprong is NET je eitje ingenesteld ( als je geluk hebt) en vanaf dan maak je pas HCG aan en dat verdubbelt per 2-3 dagen. je moet minimaal 25 HCG hebben voor een positieve zwangerschapstest, dus 3 weken is wel vroeg maar het kan wel.. zelf een posi test gehad met 3w2d en klopte precies, want ben precies even lang zwanger als wat ik en de echo uitwijzen
Ik heb met 3 weken precies positief getest. Ook vroege termijnecho (2 keer) gehad, omdat ze het ook niet konden geloven...maar was toch echt maar 3 weekjes ten tijde van de test en...Ben ook echt zwanger...Sterker nog, meneer komt er bijna uit!
Het vroegst acht dagen na ei en het laatst 15 dagen na ei. Meestal 10 dagen na ei. Kan dus erg vroeg.