Hallo, Wie heeft er ervaring met een bednest? Is het het geld waard? En hoe zit het met de matras en het beddengoed. Ging je er beter van slapen of juist slechter?
Je bedoelt de bednest co sleeper? Ik heb m en vond m erg handig. Makkelijk te verplaatsen en mee te nemen, in hoogte verstelbaar en je kan m zelfs schuin zetten met bijv reflux. Verder beddengoed is gewoon normaal wiegbeddengoed. Of ik er nou beter van sliep geen idee want kan t niet vergelijken met een situatie zonder deze co sleeper. Vond t iig erg handig dat je de baby snel hoort ivm voeden en vanuit je bed bijv even gerust kan stellen of een speentje geven oid.
bednest voor tussen je in, vond ik niks, sliep ook niet met dat ding ertussen. Co-sleeper ben ik fan van, ideaal, kan niet anders zeggen!