Geen ervaring met slapen in de draagdoek maar hier heeft dl de 1e 6 maanden haar middagdutje bij mij op de buik gedaan (cb vond dat overigens prima, reactie; ach dan is ze er nog niet aan toe. Als je het zelf niet vervelend vind gewoon lekker doen ). Na 6 maanden werd ze onrustig en ging ze niet meer slapen, toen bed geprobeerd en na 3 dagen redelijk drama slaapt ze nu nog steeds s middags lekker in bed. Komt dus echt goed!
Maar dat was dan je enige kind neem ik aan? Hier zou dat dus al niet kunnen. Met nog 2 kinderen in huis en een moeder die 4 dagen werkt.
Mijn jongste zoontje heeft het eerste half jaar ook hoofdzakelijk middagdutjes in de draagdoek gedaan. Daarna ging het steeds beter om in zn bedje te slapen. Hij was wel een echte buikslaper, dat geeft toch een beetje de geborgenheid die een doek ook geeft
Idd mijn 1e kindje en iedere dag was in mijn verlof. Kon dochter helaas niet meenemen naar me werk . Dan lag ze bij de oppas. Bedoel er meer mee dat het in bedje slapen dus niet noodzakelijk is om zo snel al aan te leren. Later kan het ook nog best. Bij een volgend kindje ga ik het weer zo aanpakken. Als ze in bedje wilt slapen prima, anders gaat ze lekker bij mij in de draagdoek.
Mijn zoontje had precies hetzelfde. Kraampjes reflex en nekwervels niet lekker. Hij sliep goed op zijn buik. Dat durfde ik in het begin alleen overdag als ik erbij was. Ook in de kinderwagen op zijn buik vond hij heerlijk. Staat raar maar als het werkt... Zo kon ik lopend in ieder geval overal heen. Sterkte!