goedemorgen meiden mijn dochter krijgt om de 4uur de fles 5 perdag maar de ene fles drinkt ze wel leeg en de andere fles niet ze gebruikt medicijnen en daar word ze best missleijk van en heeft ze weinig eetlust nu heb ik met de kindercardioloog gepraat en hij zei misschien als je een voeding afbouwt dat ze wat meer trek krijgt hoe moet ik dat nou precies doen nu krijgt ze om 7uur de fles 180 water 6schepjes laat meestal wat staan soms ook boven de 100 om 11uur 180 water 6schepjes gaat meestal leeg om 3uur 180 water 6 schepjes gaat meestal leeg om 19.00 180 water 6 schepjes laat meestal veel staan en om 23.00 180 water 6schepjes gaat meestal leeg en dan de andere dag weer vanaf 7uur moet ik nu dan om de 5uren in de plaats van 4uren de fles geven?
Poeh, weet in jouw situatie met die medicijnen niet wat het beste is. Zou ik toch even overleggen met je huisarts of het CB anders. Wij hebben destijds gewoon de laatste fles laten vervallen en dus de andere (7.00 11.00 15.00 19.00) aangehouden. We moesten onze kleine vent voor de fles van 23.00 uur namelijk altijd wakker maken en hebben dat op een gegeven moment gewoon niet gedaan en toen sliep hij door tot de volgende ochtend. Maar ja, ik weet niet of dat met de medicijnen van je dochtertje ook wel kan dus vandaar dat ik het toch even met een huisarst of CB zou overleggen.
ja kan inderdaad kijken of ze het red met 5 uren ertussen, anders laat je er 4,5 uur tussen en geef je de laatste fles niet meer en de 4e zit dan zeg maar tussen de 4e en 5e fles in. dus kortgezegd laat je die laatste fles van 23.00 uur vervallen, die valt als 4e dan eerder op de avond. succes
Je zou evt ook kunnen proberen die van 19.00 uur (omdat ze die toch vaak niet helemaal opdrinkt) later te geven, bijvoorbeeld om 20.00 uur en dan kijken of je de late fles kan laten vervalllen? Maar nogmaals, weet natuurlijk niet hoe dat zit met de medicijnen van je dochter enzo. Dus echt ff navragen!
hoe bedoel je dit? ik begrijp uit je openingspost, dat ze vanaf 23.00 uur tot 07.00 uur slaapt? als ze het red om er 5 uur tussen te houden dan zou haar laatste fles een uurtje eerder zijn, om 22.00 uur ipv 23.00 uur.
nou als ik die van 23.00 niet geef dan word ze om half3 s nachts wakker ik zit een beetje met de medicijnen die moet ze s.ochtends en s avonds om 9uur daar zit ik ook mee verder maakt het niet zoveel uit wanneer ik een fles geef als er maar anderhalfuur tussen zit met de medicijnen