Gekke werk verhalen.

Discussie in 'De lounge' gestart door penseel, 9 okt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. penseel

    penseel Niet meer actief

    Ben dan wel al 14 jaar thuis maar heb toch echt een werk verleden.:D

    En heb bijzonder dingen mee gemaakt. Vakantie baantje schoonmaak tu gebouw mijn ma werkte daar ook ik was 15!! en daar werkte een leuke jongen. Ik lift stofzuigen net doen of slang vast zat tussen de lift en dan zijn naam noemen. Nooit wat gebeurt hoor maar mijn ma niet gek natuurlijk van die verteld het nog wel eens. Je deed zo stom van ( menno) hwaha

    Vechten op het werk ook mee gemaakt. Van de week kwam ik haar tegen bij de Action. Ze heten Hakima en de ruzie was tussen haar en een andere collega. Vechten onderweg naar beneden. Heb ze uit elkaar gehaald. Waarom?

    Verliefd ik. Waarom ben ik gaan roken? Zou je denken;););) ja wel ja wel een oogje op een collega( heb wat met collega.s) haha. die rookte ik stoer pakje gekocht van kom er vast en zeker zo van af. Nou je ziet het liefde is blind haha. Niks geworden.

    Mijn laatste baan. Daar kwam ik zwanger van terug;);) bedrijfs uitje. Dacht van nou ja wat drinken ik drink zelden. En als ik drink gaat het mis net zo als die avond vijf wodka jus en wie bood mij dat een paar keer aan juist mijn lat de vader van mijn kinderen.:D
    Terug rijden met collega.s wij samen achter in die auto.!! Kusje hier kusje daar hij zegt ben je alleen ik zeg ja met mijn twee katten. Hij mee dacht echt van dit is maar voor een nacht. Meisje mag ook wat toch!! Was al 24 jaar hoor haha.

    Als je die gekke acties van mij terug leest dan is het logisch dat ik borderline kenmerken hebt( wat ik toen nog niet wist haha) Impulsief.
    Sex een keer impulsief roken een keer impulsief haha. Ach ja.

    Werk verhalen dus. Jaja ik die in de Wia zit heeft gewerkt en nog leuk ook;)
     
  2. penseel

    penseel Niet meer actief

    Haha geen topic schrijven vlak voor je naar bed gaat. of het slaat niet aan beide denk ik.

    Ach ja ik heb in elk geval een stukje leven beschreven ook wel eens leuk.!!
     
  3. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    8 mei 2008
    9.079
    313
    83
    Vrouw
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Tja, ik heb je openingspost gelezen en kon er geen touw aan vastknopen :)
     
  4. masami

    masami Fanatiek lid

    27 jul 2011
    4.248
    802
    113
    Vrouw
    Raar geschreven, normaal ben je erg duidelijk te lezen. ;)

    Nu kan ik er geen touw aan vast knopen haha.
    Het komt over alsof je erg moe of onder invloed was :)
     
  5. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Hoeveel wijntjes heb je op..? Hihi..
     
  6. penseel

    penseel Niet meer actief

    Denk moe haha

    ach ja soms kan ik ook gek zijn. ( altijd dus).
     
  7. Beheer

    Beheer Administrator
    Medewerker

    11 feb 2005
    16.278
    2.978
    113
    Op verzoek gesloten.
     

Deel Deze Pagina