ik ben opgevoed als christen maar ben bekeerd tot islam . dus ben een moslima alhamdoelilah (god zij dank) .ik ga elke vrijdag naar moskee .en vericht men gebeden zols het hoort
Twee keer per dag naar de kerk klinkt mij niet veel in de oren hoor...praktiserende moslims (voornamelijk mannen) proberen wel 5 keer per dag te gaan. In Nederland is dat wat moeilijker met een baan etc. Maar hier in Marokko is dat voor degenen die echt willen geen enkel probleem. Gebed is een onderdeel van de dag. Om die gebeden heen wordt de rest gepland. Ik ga dan wel niet 5 keer op een dag naar de moskee, maar bidt wel minimaal 5 keer op een dag.
geen idee hoe dat in nederland zit maar als je dan ook als moslim begraven wil worden heb je wel officiele documenten nodig, die moet je hier na een soort "examen" gaan afhalen in de hoofdstad, ook kan gewoon de hoca van de moskee dit voor je aanvragen, zo heb ik het dus gedaan.
Heb ik vaker van gehoord. Hier in NL heb je dat niet. Al is het wel handig om zo'n document te hebben als je op Hadj (Bedevaart) gaat natuurlijk!
ja je hebt dat nodig voor de hadj ook om te bewijzen dat je bekeerd bent ik heb ene van brussel en ook eentje in arabisch toen ik men niqaah heb gedaan kreeg ik dat ineens mee in consulaat
Ik geloof niet in een god. Sowieso heb ik geen geloof. Geloof is IN MIJN OGEN de oorzaak van veel leed en oorlogen, dus nee, wat mij betreft is er geen god oid.
Geloof wel ergens in maar noem het geen God. Ben wel christelijk opgevoed overigens. We willen onze kindjes ook wel naar een christelijke school laten gaan straks en ze in ieder geval leren over de verschillende geloven. Ze hebben beiden bij hun geboorte een bijbel gekregen van de oma van mijn man. Vond dat wel een heel waardevol iets eigenlijk, een betekenisvol kado.
Ik zal nooit kunnen zeggen dat ik zeker weet of er wel of geen god bestaat. Ik benijd mensen die dit wel denken te weten. Het lijkt me zo veel fijner leven als je echt houvast hebt aan je geloof. (wat voor geloof dit ook is) Ik heb dit dus niet. ik denk er veel over na maar ik kom er niet uit. ik betwijfel of ik er ooit uitkom. Daarom heb ik voor de eerste optie gestemd.
Geloof niet zozeer in een God, maar dat er niks anders is dan deze wereld en wat wij kunnen zien geloof ik ook niet..