opbouw lh hormoon iedere ronde hetzelfde?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Lov23, 17 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Hoe ging dat bij jou ... had je altijd hetzelfde rijtje ovu testen kwa opbouw van streepjes en afbouw....

    Dus dat je niet de ene maand opeens een knaller krijgt en gelijk de dag erna een lichtere ovu test. En de andere maand het heeeeel langzaam opbouwt en afbouwt.

    Gaat het lh hormoon iedere maand hetzelfde of kan het ook altijd verschillen?
     
  2. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw
    Bij mij verschilde het ... Ik gebruikte de zwanger en kids testen en in december liep het langzaam op maar een echte knaller kreeg ik niet ( wel zwanger geworden die ronde )

    Daarna een mk en weer aan de ovutesten ook weer zwanger en kids en deze keer werden ze steeds maar niet donkerder ik zag de bui Al hangen geen eisprong door de miskraam ... Omdat ik die opbouw dus niet Zag ... Maar zo op dag 20 een flinke knaltest !

    Ik kan alleen die 2 rondes met elkaar vergelijken omdat ik alleen die 2 rondes ovutesten gedaan heb
     
  3. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw

    Daarna was in december trouwens meteen weer licht na een donkere test ( geen knaller gehad ) en in januari na de mk bleef hij 2 dagen positief met zwanger en kids en liep toen weer af
     
  4. Wolkjuh

    Wolkjuh Niet meer actief

    Ja bij mij lopen ze elke maand hetzelfde op en af.
    Behalve een paar keer dat ik ging wisselen van merk
    ovulatietesten, dat was vet flut :-/ of ze gaven nooit
    positief aan, of ik kreeg 6 dagen achter elkaar een
    knaller.

    De sensi testen blijven voor mij persoonlijk nummer 1,
    wil nooit meer andere.

    Wat betreft je laatste vraag, ben ik ook wel benieuwd
    naar eigenlijk.
     
  5. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    Bij mij is het verschillend. De ene keer loopt het op en de andere keer weer een knaller uit het niets. Ik kan er dus niet zoveel over zeggen... Alleen dat een posi test bij mij echt niet te missen is ;) dan knalt ie er echt vanaf
     
  6. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Bij mij wisselde het ook. Soms had ik het gevoel dat ik dagenlang tegen een prik aan zat te hikken en bleven ze steeds vrijwel hetzelfde. En e:(r waren maanden dat het mooi opliep en zo af en toe zat er zo ineens een knaller tussen. Ik heb tweemaal een maand met 2x een opbouw gehad, waarvan één wèl en de ander niet op een ovulation uitliep.

    Je lijf is geen machine dus zo gek is het niet als het niet altijd precies hetzelfde gaat, denk ik dan. Vervelend is het wèl, als je op je ei zit te wachten.
     
  7. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ja stom he waarom doet ons lichaam het niet gewoon gelijk helemaal goed :D

    Maar het is dus verschillend......
    Ik ga zo een ovu doen dus ben eens benieuwd!
     

Deel Deze Pagina