Zelf zijn wij op dit moment op huizenjacht, wat nog niet erg gemakkelijk is. Nu vraag ik mij af, 1. Hoeveel meter bij hoeveel meter is jullie keuken? 2. Hoeveel meter bij hoeveel meter is jullie woonkamer? 3. Hoe bevalt dit qua ruimte? 4. Met hoeveel personen woon je er? Ben erg benieuwd.
Huiskamer is 3.40x8.20 en de leefkeuken is 3.20x8.00 Beide ruimtes hadden iets breder mogen zijn omdat dat makkelijk is om in te richten, maar eigenlijk zijn het hele royale ruimtes. We wonen maar met 3-en.
Wij wonen met z’n vieren en bij elkaar denk ik 30-35 m2. Mag van mij wel wat groter, maar ik mocht allang blij zijn dat ik in deze wijk een huis kon kopen, keuze is er niet bij.
Wij hebben net een nieuwe woning, de keuken + woonkamer is samen 95m2. We wonen nu nog boven in de slaapkamer, omdat we aan het verbouwen zijn. Wanneer we beneden komen schrik ik steeds opnieuw van de grote, ook omdat we ons nu in de slaapkamer van 5 bij 4 ook prima redden..
Onze keuken is ongeveer 18 m2 (4x4,5 m) en onze woonkamer ongeveer 36 m2. Ze zijn van elkaar gescheiden door en suite-deuren. Het is ruim maar niet supergroot. We kunnen wel lekker grote meubels kwijt (grote hoekbank, grote eettafel en een keukeneiland met zitplaatsen) zonder dat het te krap wordt. Het bevalt prima, Al had de woonkamer nog net wat groter gemogen zodat we wat meer ruimte voor een speelhoekje zouden hebben. Maar dat ligt meer aan de indeling dan aan de grootte en is natuurlijk een luxeprobleem. We wonen er nu met zijn drieën en dat worden er in februari vier.
Woonkamer en open keuken zijn bij elkaar 50 m2. We wonen hier met 5 en zijn ook op zoek naar iets groters. Nu past het allemaal nog maar met 3 pubers in huis straks al veel minder.
Keuken 2.5x 4.5. Woonkamer 5.50x7.50. Keuken is open, in totaal is huis 12 meter lang. Wonen met 3. Prima afmetingen, lekker de ruimte, erg blij mee. Dochter kan lekker rondrennen. Kleiner zou ik niet fijn vinden, maar het is maar wat je gewend bent.
haha, ik heb denk ik de kleinste woonkamer van ZP: 3,50 x 3,40. Keuken is iets groter 3,50 x 3,70. Wij wonen hier met 3 volwassenen, 2 kinderen, en een grote hond Gaat prima, al zou vooral de woonkamer wel iets groter mogen zijn.
45m2 Totaal, de keuken is open. Wij wonen hier met zijn 4en maar het zou makkelijk met meer kunnen als je kijkt naar de woonkamer. Helaas weinig slaapkamers in verhouding.
Lastig om exacte afmetingen te geven vanwege vorm en een halfronde binnenmuur. Totaal is 95m2 inclusief een bijkeuken van 3x3. Bevalt prima met 2 volwassenen, 1 puber en 1 peuter. Nog wel erg leeg, we stoeien nog met de inrichting. Hebben in het souterrain nog een speelkamer van 40m2 en een studeerkamer/bibliotheek met knutselhoek, allemaal functies die op de begane grond dus niet nodig zijn.
Onze woonkamer is ongeveer 5 bij 4 De keuken 3.5 bij 2 En 2 jaar geleden hebben we er een serre bij laten plaatsen van 6 bij 3.5 We wonen er met 2 volwassenen, 4 kinderen en 2 hele grote honden. Ik vind het zelf best klein en de indeling is niet bepaald praktisch, maar het is best te doen. Maar mocht ik de loterij winnen, dan staat verhuizen (in dezelfde wijk) toch zeker op de 1ste plek
Keuken en woonkamer samen ongeveer 25m2. We wonen met 3 personen. Ik kan het je niet aanraden, het is best erg klein. haha.
De woonkamer is 8,5 bij 3/5,5(ongeveer op de helft van de kamer wordt hij breder). Heerlijk ruim. De keuken is 5 bij 4. Dit klinkt heel ruim, maar de indeling maakt het redelijk krap. Als we straks de keuken verbouwd hebben, dan is het wel een hele ruime keuken.
Benedenverdieping is 5.80 breed en 11 lang. Aan de voorkant een hal en keuken naast elkaar rn achter dus een heerlijk brede woonkamer. Leven hier met 3 en hebben ruimte zat
De woonkamer is 9x3,5 Meyer en de keuken 3x4 meter. We wonen er met 9 man. Niet heel ruim, maar is best te doen. We hebben een hoekbank en een 2-persoonsbank staan. En een grote eethoek. Dat vult aardig. Meer ruimte zou ik best willen, maar daar ga ik niet voor verhuizen.
Onze keuken en woonkamer zitten in elkaar. Totaal is uit mn hoofd 40 m3. Ik vind het groot genoeg. We zijn met drie mensen en drie honden en dit is prima. Als ik meer ruimte zou hebben ga je het alleen maar vol stampen en moet je meer schoonmaken.
Lastig op te meten aangezien woonkamer niet recht is. Maar woonkamer + keuken is 38-40m2 Groot zat voor gezin van 3 personen.
Mijn woonkamer is 8x6 en daaraan een open keuken van 4x3,5 bewust een kleinere keuken. Ik vind vaak die grote (open) keukens vaak zonde van de ruimte, teveel aanwezig. Wij wonen met zijn 3-en en een jack russel. Wij hebben behoorlijk de ruimte.