Hoi hoi Ik heb nu sinds meer dan een week last van me keel. 'An moeilijk slikken en doet echt heel veel pijn, nu heb ik van de dokter Zware pijnstillers gekregen en pencilinekuur, maar nu komt het, omdat ik heel veel pijn heb met slikken krijg ik het niet door me keel heen. Mag ik dan de capcules doorknippen en het witte spul oplaten lossen in een glas water? En hoelang duurt het voordat je verbetering voelt? Heb ook nog wel last van verhoging.
Heb je het al geprobeerd? Ik denk wel dat het kan namelijk. Het poeder is het medicijn en het omhulsel gewoon een hulpmiddel. Daarna nog een beetje water in het glas doen en opdrinken voor de poeder die achtergebleven was. Hoelang het duurt geen idee, maar volgens mij moet je na twee dagen verbetering voelen. Beterschap!!
zou het niet openmaken, het zit er vaak niet voor niks (om maag te beschermem) straks krijg je er ook nog maagpijn bij
en natuurlijk beterschap! je kan anders ook om een vloeibaar antibioticum vragen bij de huisarts, maarja das pas weer maandag:S
ik zou het ook even overleggen... misschien even de hap bellen voor advies?? Je kan inderdaad niet alle capsules zo maar open maken... Een antibiotica kuur slaat meestal binnen 48 uur aan.
Ik zou de HAP om advies vragen. Maar ik had vorige maand ook een zware keelontsteking en binnen 2 dagen sloeg de AB aan! Beterschap!
Ik zou even de HAP bellen voor advies, en wanneer nodig een ander kuurtje die vloeibaar is. Beterschap!
Ik heb ook regelmatig keelontsteking en voel het helaas nu ook weer opkomen. Hoop dat het niet doorzet, kan dat er ff niet bij hebben, ben al erg moe en misselijk. De pillen zijn idd vaak erg groot. De eerste slok doet altijd het zeerste, de tweede gaat beter. Ik neem altijd eerst een slok water en dan een tweede slok in de mond pil er dan bij en dan doorslikken. de pil zweeft dan door je slok en krijg ik dan beter weg. Ik doe dit trouwens bij alle dineng die ik moet slikken. Ipv van water is vla ook een goed idee. Leg de pil in een lepel met vla, dat glijd goed. En ook weer de tip neem de eerst hap zonder pil en stop hem in de tweede. Succes!Oh en sterkte natuurlijk.
Vorig jaar zomer had ik een dubbele keelontsteking. Ook de pillen die ik kreeg waren erg groot. Wat ik deed was eerst de pijnstiller innemen en zo'n 3 kwartier daarna de capsule met een hap vla. Dan is de scherpste pijn getemperd en glibbert je pil zo naar binnen.. Sterkte..
ik heb ze doorgeknipt en de poeder opgelost,kreeg het echt niet anders weg. Morgen moet ik weer 10 tabletten halen, bzal het dan even vragen. Ik voel nog geen verbetering, lijkt net of er messen in me keel zitten.