Hallo dames, Gistermiddag had ik hele felle steken/pijn in mijn rug, was heel fel binnen 20sec was het weer weg. . heel heftig! En nu weer.. ik heb geen idee hoe rugweeen voelen, maar ik denk dat dit het is. Het komt in een keer, houdt ff aan wordt pijnlijker en weer weg.. Nog meer dames met rugweeen?
Ik heb tijdens mijn bevallingen rug,buik en beenweeen en rugweeen voelen niet aan als steken maar meer als een zeurende (krampen) pijn die langzaam opbouwt. Je buik wordt daarbij dan ook hard.
Ik had bij mijn eerste rugweeen, maar bij mij voelden ze anders. Was meer te vergelijken met menstruatiepijn in de rug x 1000000, meer krampen dan steken dus. Het verloop wat je beschrijft klinkt wel als (voor)weeen,mdus ik denk wel dat het dat is. Ik merk trouwens bijvoorbeeld niets van harde buiken, dus kan me ook niet herinneren of mijn buik er hard bij werd.
Ik heb bij mijn vorige bevalling ook (alleen maar) rugweeen gehad en idd voelt dit meer als een soort kramp dan steken..maar goed iedere bevalling is uniek hoe lang houden ze aan?
Rugweeën zijn echt &@%#£$¥!! Ik had ze bij mijn dochter en wist niet hoe ik moest zitten, liggen of staan. Is echt een kramp gevoel
hier ook rug en buikweeen gehad. Buikweeen vond ik nog ok maar die rugweeen, echt vreselijk. Je kan niet zitten, lopen, liggen, staan, ... Hopelijk word ik daar deze keer van gespaard. Kunnen het trouwens ook indalingsweeen zijn bij jou nu?
Ik had alleen maar rugweeen, bij mij voelde het alsof m'n hele onderrug uit elkaar getrokken werd, en op het moment dat ik dacht m'n rug breekt zwakte het weer af..
Ik had ook rugweeen. Zijn inderdaad erg pijnlijk, zodra je ze hebt vraag je je niet meer af: is dit het nu? Dat weet je dan wel.. hihi..