Wij moeten volgende week maandag weer, ik ben benieuwd......ze past sinds kort maatje 80 dus zal zeker geen 86 cm zijn.
Zo colaatje, een lange jongen! Nou, het ligt dus allemaal redelijk dicht bij elkaar. Sommigen vinden mijn meisje een stevige meid, ook vandaar mijn vraag. maar ze is echt niet te dik met 10 kilo en 83 cm toch? Ze ziet er gewoon lekker gezond uit en eet ook niet overdreven veel.
Lijkt me niet te zwaar, hoor! Onze dochter is een sprietje met 10,6 kg en 86 cm! Haar lengte is voor haar leeftijd behoorlijk bovengemiddeld, maar qua lengte/gewicht- verhouding zit ze onderin de curve. Dus jouw dochter is ongeveer even zwaar en maar iets korter toch? Mij valt juist op dat het behoorlijk uiteenloopt, van 70 cm tot 90 cm!
wat een verschillen zeg. las net iemand met een dochter die 92 cm was, ik ben toevallig gisteren naar het cb geweest en onze dochter is 84cm en 10.5 kg. onze dochter is behoorlijk lang voor haar leeftijd. zit op bovenste lijntje.
Je meisje is zeker niet te dik/zwaar. Mijn dochter is een kleine twee kilo zwaarder (zie mijn vorige reactie). Ze is geen spriet nee, maar ook zeker niet te dik. Lengte en gewicht was volgens cb in verhouding. Precies net iets bovenop de middelste (precies goed) lijn. Dus dan zou dat bij jou dochter net iets onder die lijn liggen
ik vind het wel grappig om te lezen dat mijn dochtertje van bijna 9 maanden net zo groot en zelfs groter is dan sommige kindjes van 1,5 jaar bij de ka in het zh zeiden ze al dat ze 8 maanden in lengte voorligt kwa lengte. Ze loopt ook al los en word vaak al 16 mnd geschat.
Gister cb. Lemmy is 8 maanden en 3 weken,tussen de 10 en 11.5 kg weet het ff niet meer. En ook bijna 80 cm zal zo even precies opzoeken.