jee die is maf! als de liefde is overgewaaid dan zal ze op de blaren zitten hoor! leg dat maar uit aan je kind later...!
Nee, ik zou het ook echt niet kunnen. Vindt het al moeilijk om Izaak een nachtje bij mijn ouders of broer te laten slapen... Maar een maand, nee nooit.
Ja idd alhoewel ik wel vaker hoor en zie dat vaders hetzelfde doen maar daar reageren mensen minder fel meestal op.. maar dat vind ik eigenlijk net zo erg.. (het in de steek laten van je kind omdat je een nieuwe relatie hebt) ik heb zo'n vriend gehad en hij zei tegen mij dat ie zijn kids niet mocht zien, dus heb ik zelf contact gezocht met zijn ex (omdat ik dat niet vond kunnen) en toen bleek dus dat hij geen contact zocht, dus heb ik hun geholpen samen te brengen voor de kids, maar tevergeefs toen het stukliep bij ons (grotendeels vanwege die leugen natuurlijk) ging hij weer door naar de volgende en vertelde hij hetzelfde, zonde, wie kan nu een kind niet willen zien?
ik snap dat ook niet. Ik moet mij er eerst overheen zetten om meisje een keertje een nachtje te laten logeren Werk is voor mij niet belangrijk genoeg. Ik zou het nooit kunnen, alleen in de meest extreme situatie, dat bv mn moeder doodziek is en in het buitenlang geholpen moet worden en dat de kans groot is dat ze tijdens de operatie alsnog sterft ofzo.
je hoort het wel vaker.. en ik snap er ook niks van.. Ik zou echt mezelf niet zijn als ik een tijdje zonder mijn dochter ben.. Laat staan dat ik mijn meiske ergens "drop' Wat voor gevoel geef je je kind dan' "jij bent niet zo belangrijk als mijn k*...." Voor het meiske is het maar goed dat er een papa is die nog wel verstand en liefde in zijn lijf heeft (heerlijk kort door de bocht reactie van mij.. maar ik kan zo boos worden om dit soort dingen)
In mijn omgeving ken ik geen vaders die hun kind dumpen bij hun moeder omdat ze uit elkaar zijn. Zij zorgen samen, in overleg, met moeders voor hun kinderen. Maar natuurlijk zijn er zat die dat wel doen. Maar dan vind ik het ook dumpen!! Deze vrouw heeft in het weekend dat kind bij vader was een briefje in de bus gestopt met de mededeling dat ze wegging en over een maand weer terug komt. Een tas met wat kleren had ze bij de buren achtergelaten. Dat vind ik echt dumpen!
Nee ik kan het me niet voorstellen... Ik snap niet dat een moeder dat kan doen!!! Maar de moeder van mijn vriend die heeft uiteindelijk ook voor de mannen gekozen in plaats van voor haar zonen.. (oké die waren dan al wel volwassen, maar willen nu geen contact meer met haar omdat ze op 67 jarige leeftijd zich als een hoer gedraagt en zich voor doet als een 45 jarige vrouw!!! )
de dochter van mijn vriend woont ook fulltime bij ons en met een beetje mazzel gaat ze 1x in de 2 weken naar haar moeder. Als ze tijd heeft. En het is dat wij af en toe tegen dochter zeggen dat ze haar moeder even moet bellen (of ze vraagt aan ons of ze even naar mama mag bellen), anders is er al die tijd ook geen contact...
hier een moeder die haar zoon (mijn stiefzoon) eerst voor een maand toen tot eind zomervakantie en nu vorige week besloten permanent bij zijn vader te laten wonen omdat ze altijd ruzie met zoon heeft en haar nieuwe vriend hier niet tegen kan en haar voor de keuze gestelt heeft of kind eruit of beide eruit dus kijk er niet van op kan allemaal maar
Het zou mijn keuze niet zijn. MAAR ik begrijp niet waarom we voor vrouwen die dit soort dingen doen zo hard zijn, maar als een man het doet of niet naar zijn kinderen omkijkt er veel coulanter gereageerd wordt. Daarmee wil ik het niet goedpraten hoor, nogmaals het zou mijn keuze niet zijn, maar wij horen hier denk ik slechts een fragment van het hele verhaal.
Ik kan haar geen dag missen, serieus!!!! Mijn vriend krijgt haar niet eens mee naar een andere stad. Dan voel ik me echt geamputeerd, man. Kan me dus echt niet vinden in het verhaal hierboven. Zielig voor dat kindje. Hoe oud is dat kindje eigenlijk??
Het kind is 8 jaar. Dus is zich heel erg bewust dat moeder het in de steek laat. En ik heb inderdaad niet alles verteld. Zoals dat moeder wii van kind heeft verkocht om maar aan geld te komen voor een ticket. Dat kind niet meer wist bij wie het nu weer moest eten tussen de middag omdat moeder de hort op was om bij te verdienen voor een ticket. Geld dat vader betaalde aan allimentatie werd gebruikt voor.. Juist een ticket. Dat kind doodsbang is om met moeder mee te gaan naar het buitenland omdat nieuwe liefde haar niet accepteert en negeert. Maar daar verder niets over durft te zeggen. Als een vader dit zou doen zou ik dit net zo erg vinden!! Maar bekijk het ook van de andere kant. Moeders die alleenstaan worden vaak meer geaccepteerd dan vader die alleenstaan. Vaders worden bij elke stap die ze zetten extra in de gaten gehouden door de (vrouwelijke) omgeving want een man alleen kan toch nooit een kind opvoeden.
Ik vind het heel erg voor het kind( heb zelf een vader die echt nauwelijks naar ons heeft omgekeken en er was altijd iets belangrijker dan wij) Dat gevoel van dat er iemand verkozen wordt boven jou door degene waar jij het meest van houd is verschrikkelijk! En toch ben ik blij dat de moeder haar bij haar vader heeft gebracht want er zijn genoeg verhalen bekend van dit soort types waar de kinderen er veel slechter vanaf zijn gekomen.
cherm arm meissie!! Dan is ze gewoon beter af bij haar papa...Meiske heeft een stabiele omgeving nodig! Zo snap ik dat ook niet van die dochter van connie breukhoven....die heeft haar 2 kindjes van 2.5 en 3.5 als ik het goed heb..bij haar moeder "gedumpt" totdat ze met groep 8 klaar zijn, omdat zij in het buitenland willen wonen of op een cruiseship willen werken...:S
Kan me er ook helemaal niets bij voorstellen. Als je ook maar ergens een moeder gevoel hebt dan doe je zoiets dergelijks mijns inziens niet. Ergens kan ik mij voorstellen dat ze op zoek gaat naar een nieuwe liefde, maar deze nieuwe liefde moet niet wijken voor het welzijn van het belangrijkste in haar leven, haar dochter. Ze had ook een ticket kunnen kopen voor desbetreffende vent en hem naar Nederland kunnen laten komen zodat ze haar dochter niet in de steek hoeft te laten. Gelukkig dat haar vader helemaal klaar staat voor haar en zelfs van baan veranderd om er helemaal voor zijn dochter te zijn. Dat moet haar rotte gevoel jegens haar moeder die haar notabene in de steek laat toch enigszins goed doen, gelukkig maar!