hoi allemaal ik heb maand terug en overlijdens verzekering afgesloten voor mij en mijn dochtertje nu moet ik 19 euro voor mezelf betalen en ook voor youame ik heb er achteraan gebeld en ze zeiden dat het normaal is daar dat je voor z'n kleintje ook al zoveel moet betalen omdat de crematie en begravenis ook duurder wordt ik vindt het maar vaag normaal zit een kind tot 18 jaar toch gratis in het pakket? nou mag ik toch hopen dat ze dan over zoveel jaar een gouden kist krijgt wie van jullie moet ook zoveel betalen? gr marline
hier deden ze het zelfde en heb er flink achteraan gebelt. nu is ze gratis meeverzekerd. ze zeiden dat het beter was voor haar om een eigen polis te pakken zodat ze met haar 18 niet ineens een dekking van 0 euro heeft maar dan een flink bedrag gespaart heeft en dus minder in de maand hoeft te betalen. ik heb zoiets van dat doet ze zelf maar als ze 18 is tot die tijd wordt het toch vergoed mocht er iets gebeuren (hoop het niet ff afkloppen) en met haar 18 is ze zelf verantwoordelijk hiervoor
Ik betaal zo'n 12 euro voor Bram per maand. Hij is dan verzekerd voor 10.000 euro. Ik zit bij de RVS. Soms kan je een kind gratis meeverzekeren, maar dan heb je niks opgebouwd en kan je als je 18 bent opnieuw beginnen. Meestal is het verzekerde bedrag dan niet dekkend voor een uitvaart. Een eigen polis is dus aan te raden. Het is maar net waar je voor kiest. Je kan de verzekering trouwens iets goedkoper per maand maken, door voor een langere looptijd te kiezen. Hier hebben we gekozen voor een looptijd van 40 jaar.. Je zou denken dat dat nergens op slaat, maar tegen de tijd dat Bram volwassen is en zijn eigen geld verdient kan hij zelf zijn eigen polis overnemen en updaten. Tot die tijd is hij dus verzekerd en daar gaat het ons om.
Wij betalen wel gewoon voor ze... kan idd wel gratis maar dan moetne ze als ze 18 jaar zelf het volle pond gaan betalen. Wij betalen nu dus en als mn kids later het huis uitgaan ofzo dan krijgen ze die polis erbij... moeten ze mischien nog een paar jaar zelf dokken maar dat is dan al veel minder dan dat ze zouden moetne betalen als ze op hun 18de pas een eigen polis afsluiten.
Ik werk in de uitvaartverzekeringen. ik heb hier op t forum al eens een hele berekening gemaakt voor iemand. als je wilt doe ik dat ook voor jou. als je voor je dochtertje de volle pond betaald is het inderdaad zo dat haar premie in de loop der jaren zo laag blijft. hoe ouder je bent hoe duurder het wordt gratis meeverzekeren of soms voor 1 euro is inderdaad goedkoper maar daar zitten wel wat haken en ogen aan. vaak zijn ze niet voor het hele bedrag van de ouders verzekerd maar bijvoorbeeld een maximum van 2500 euro. aan de andere kant is het zo dat wanneer ze 18 is ze opnieuw moet begtinnen en dus een hogere premie moet betalen dan dat ze nu zou doen. Ik heb Dano wel een volledige polis gegeven puur om de premie vriendelijk te houden tegen die tijd dat hij 18 is. wil je meer weten PB me maar.
Ik zit bij Yarden en op dit moment zijn ze gratis meeverzekerd voor het volle pond. Dat vind ik voorlopig wel even prima. De volgende keer dat we alle verzekering weer bij langs lopen met een adviseur kijken we wel weer.
Lianna is bij ons gratis meeverzekerd tot ze 18 jaar is. Mijn ouders hebben lang geleden voor mij een polis afgesloten bij Axent en die loopt nu nog. Ik meen een premie van 3,50 euro en een dekking van 3000 euro.
ik heb voor alle drie de kinderen een eigen polis, ik betaal 20 jaar elke maand 10 euro per kind en dan zijn ze verzekerd tot een bedrag van 7000 euro.
wij zitten bij monuta, maar ik denk dat ik zelf wat onderverzekerd ben, ik betaal voor mij, mijn dochter en mijn zoon 29,95 per maand nu is het wel zo, dat mijn dochter als ze 18 is nog een paar jaar door moet betalen en dan een soort vrijstelling krijgt... het is allemaal belachelijk duur. gelukkig zijn ze met ziektekosten wel gratis meeverzekerd, want dat rijst ook echt de pan uit!
Wij hebben er ook een voor ons allemaal en betalen voor haar een lager bedrag (weet het ff niet uit m'n hoofd), maar is dan wel gelijk goed geregeld.
Ik werk ook voor Yarden en bij ons is het inderdaad zo dat kinderen voor de volle pond verzekerd zijn als ze meeverzekerd worden voor 1 euro per maand. @sjorsje, ik zou je laten bijverzekeren als ik jou was, 3000 euro is veel te weinig! landelijk gemiddelde voor een normale begravenis in Nederland is 10500 en voor een crematie 8000, wel afhankelijk van je woonplaats en je persoonlijke wensen. het kan soms per woonplaats 5000 euro verschillen met betrekking tot de grafkosten. de kosten stijgen overigens per jaar gemiddeld met 4% en de automatische verhogingen van uitvaartverzekeringen maar 1 a 2 %
Wij hebben de uitvaartverzekering geregeld via Interpolis. looptijd 25 jaar en verzekerd bedrag 10.000 en hier betalen we 7.03 voor in de maand. groet inge
Daan is gratis mee verzeked bij klaverblad ik heb deze verzekring mee genomen vauit thuis en ik betaal 9 euro per maand
fay heeft gewoon een eigen polis! dan hoeft ze na de 18e niet opnieuw te beginnen ik betaal iets van 11 euro!