Little black dress..

Discussie in 'De lounge' gestart door 1986Lynn, 28 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 1986Lynn

    1986Lynn Fanatiek lid

    3 sep 2009
    2.636
    379
    83
    ..
    Hebben jullie een zwart jurkje die voor iedere gelegenheid kan..?

    Ik ben al een tijdje op zoek.. Wil het jurkje zowel op het werk kunnen dragen in combinatie met een colbertje o.i.d.

    Maar ook naar een feestje met mooie sieraden..

    Heb er een aantal gevonden, wat vinden jullie mooi of juist niet..?

    Bekijk bijlage 218957

    Bekijk bijlage 218958

    Als je wat anders leuks weet, mag je gerust een plaatje/link plaatsen..
     
  2. 1986Lynn

    1986Lynn Fanatiek lid

    3 sep 2009
    2.636
    379
    83
    ..
  3. Tamaraliza

    Tamaraliza Niet meer actief

    Ik vind de 1e persoonlijk helemaal niks :)
    De 2e vind ik heel leuk, maar daar moet je wel het goede figuur voor hebben (heb ik dus niet... ;)).
    De 3e vind ik ook heel leuk! Zou ik zo kunnen kopen :)
     
  4. Yvon1893

    Yvon1893 Fanatiek lid

    24 jun 2011
    2.177
    0
    0
    De kempen
    Licht eraan wat voor werk je hebt.

    Jurk 1 , lijkt me te overdressed
    Jurk 2 , lijkt me voor feest wel maar voor op het werk niet echt wat. ( hij ziet er op de foto erg kort uit.
    Jurk 3, de beste optie in combinatie met een jasje. Maar omdat die bij de buik los zit, kan het je daar forser laten lijken, dus hangt ook van je eigen postuur af. Maar persoonlijk zou ik voor 3 gaan!
     
  5. 1986Lynn

    1986Lynn Fanatiek lid

    3 sep 2009
    2.636
    379
    83
    ..
    Het zijn opties hoor..
    Ik vind ze niet allemaal even mooi en even passend..

    Ik heb een slanke taille, juist wat bredere heupen..

    Maat 38 van jurkjes..
     
  6. jessi

    jessi Fanatiek lid

    15 mrt 2011
    2.304
    13
    38
    Vrouw
    thuis mama
    Tiel
    jurkje1 vind ik helemaal geweldig maar een beetje te chic.
    jurkje2 niet mijn smaak beetje te apart.
    jurkje3 zou ik dan voor kiezen.
     
  7. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    lastig he! Ik moet je eerlijk zeggen dat ik nog nooit een perfecte little black dress heb gevonden. Ik ben meer van de viscose jurkjes, blijven mooi in de was en kunnen bijna altijd in de droger(vind het etiket niet maargoed), vallen altijd goed bij mij. En ze kunnen op het strand in de zomer en netjes met een keurig hemdje, leuk riempje met bijpassende hakjes en een jasje.. Of een andere soepele stof. Van die voorgevormde jurkjes krijg ik het altijd spaans benauwd, zit ik zo opgesloten:)

    Zal eens wat fotos voor je opzoeken. Nou heb drie jurkjes voor je gevonden, iig types! Zit alledrie heerlijk en je kan er alle kanten mee op!!

    De eerste is echt cheapp van H&M maar ik ga wel meteen maandag shoppen want dat zit echt geweldig:D:D
     
  8. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    En dan nog een van Steps en eentje van Vila! Ook errug leuk maar niet helemaal zwart. Maar meer om de modellen, dit valt vaak heel mooi. Ga maar eens passen bij Steps en H&M!!
     
  9. Abri

    Abri VIP lid

    16 jun 2010
    12.423
    3
    38
    Ik heb zelf een zwarte (positie)jurk van de H&M. Zo'n 4 jaar terug gekocht tijdens mijn 1e zwangerschap: toen heerlijk, maar ook nu nog een prima jurkje.. (Net boven m'n knie, straks om m'n borst met een mooie v-hals, en dan wat wijder uit naar onder toe). Leuk met pumps en een blazer voor net, met slippers voor de zomer, met legging en laarzen voor zomaar etc.

    Zelf vind ik jurkje 3 wel redelijk allround om het zo even te zeggen..
     
  10. winniethepoeh

    winniethepoeh Niet meer actief

    http://www.barbabientje.nl/pics/brb/m/ME1436-gharani-strok-zw-jurk-sz12.jpg

    ik heb een jurkje gekocht bij de sting die hier wel veel op lijkt
    van zaaxtchi (?), alleen loopt er dan nog een ceintuur van stof los de buik. Met een gesp op de navel.

    Met colbert is ie netjes en voor een feestje kan ie met blote armen en leuke sieraden. Of een bolero. Mijn beste koop ooit. Zie er al tegenop om ooit een nieuwe te moeten zoeken.

    jou opties vind ik allemaal erg mooi, maar zou het zelf niet zo snel naar werk op bijv. kantoor aandoen, daar vind IK ze net ff te kort voor. Ik vind zelf dat rokken/jurken net boven de knieen nog kunnen. Maar dat ligt natuurlijk erg aan je baan
     
  11. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    winniethepooh die is ook mooi!
     
  12. 1986Lynn

    1986Lynn Fanatiek lid

    3 sep 2009
    2.636
    379
    83
    ..
    Die linkse heb ik toevallig ook gezien vanavond,
    maar was alleen nog in maat 44..
    De rechtse is echt niet mijn smaak..

     
  13. 1986Lynn

    1986Lynn Fanatiek lid

    3 sep 2009
    2.636
    379
    83
    ..
    Nou inderdaad, de perfecte heb ik ook niet gevonden..
    Ik vind nadeel aan deze stofjes dat ze soms zo blijven plakken zeg maar (statisch)..
    Wel een mooi model.. Hoe lang valt ie denk je..?

     
  14. 1986Lynn

    1986Lynn Fanatiek lid

    3 sep 2009
    2.636
    379
    83
    ..
    Ik shop eigenlijk nooit bij de H & M, maar zal ook eens op hun webshop kijken..

    Ja, jurkje 3 is inderdaad wel passend voor veel gelegenheden..

     
  15. 1986Lynn

    1986Lynn Fanatiek lid

    3 sep 2009
    2.636
    379
    83
    ..
    Een soortgelijke als deze heb ik ook, erg mooi inderdaad.. :)
    De mijne is van steps..

    Vind alleen deze nog net iets te lang.. Ik heb niet zo'n boeiende baan hoor.. Mag eigenlijk zelf weten wat ik draag en alles is wel passend.. Ben orthopedagoge.. Naar clientafspraken zal ik dit nooit dragen hoor..

     
  16. winniethepoeh

    winniethepoeh Niet meer actief

    haha, nee daarom zeg ik ook ligt aan je baan.
    Ik zou ze ook kunnen kopen, maar dan wel voor feestjes. Maar ik heb dan ook wel een redelijk uitgebreide garderobe, en hield werk en prive kleren gescheiden... (ben nu thuisblijfmama voor een jaar).

    Steps heeft ook erg leuk spul! Heb daar vorig jaar een soortgelijke jurk als jou nmmer 3 gekocht, maar dan met 1 schuine band over 1 schouder. en er zat iets paars op. Heb hem zelfs tijdens mijn zwangerschap nog gedragen.
     
  17. #17 Babyengel, 28 jan 2012
    Laatst bewerkt: 29 jan 2012
    Ik vind die zwarte jurkjes niet voor meerdere gelegenheden geschikt, dus geen echte 'little black dress'. Ik heb zelf meerdere zwarte jurkjes in mijn kast die ik zowel naar een feestje als naar het werk aankan. Het is belangrijk dat de vorm aansluitend aan je lichaam is en niet teveel poespas. De little black dress valt op vanwege de eenvoud en een goede snit. De jurk moet gewoon perfect zitten. Mijn jurkjes staan niet op internet dus zal zo even op zoek gaan wat ik kan vinden als voorbeeld.

    Product Detail | H&M NL
    Deze jurk van H&M (in het zwart)

    Product Detail | H&M NL
    Deze jurk van H&M (in het zwart)

    Steps | Jurken - Mika Dress
    Deze jurk van Steps

    Steps | Jurken - Bond Dress
    Deze jurk van Steps (wel uitverkocht online)

    VILA - jurk? Bestel nu bij wehkamp.nl
    Jurk van Vila bij Wehkamp

    Mexx - jurk? Bestel nu bij wehkamp.nl
    Jurk van Mexx bij Wehkamp

    Kokerjurk, Vivance Collection - OTTO online shop
    Jurk van Otto

    Laura Scott kanten jurk - OTTO online shop
    Jurk van Otto

    Dit is iig meer wat the little black dress inhoudt :)
     
  18. Marijke1982

    Marijke1982 Niet meer actief

    Ben het wel eens met babyengel. Maar ik vind de jurkjes wel echt heel leuk.
     
  19. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Ik heb een soort jurkje als nr.3. Vind dat je die alleen aan doet als je er een leuke legging of dikke maillot onder hebt, met een leuk vest erboven aan kan doen naar het werk.
     

Deel Deze Pagina