krampen horen erbij elke baby heeft het anders. De ene baby heeft heel erg en de andere minder. de kraamzorg raadde ons wel aan om standaard te nemen vanaf het begin en dat zoiezo de eerste 3weken vol te houden en als het dan nog zo erg zou zijn overstappen op een andere.
Wij hebben eigenlijk vooral gekeken naar hoe verkrijgbaar het is. We zijn liever niet van 1 winkel afhankelijk. Daarom hebben wij voor Nutrilon gekozen, dat is gewoon vrijwel overal verkrijgbaar en zelfs in de apotheek te halen mocht het nodig zijn. Verder hebben wij goede ervaring met andere (voedings-)producten van nutricia, dus voelt het voor ons ook al een betrouwbaar merk zegmaar. Ook reageren de kinderen er prima op, dus daarom vonden wij dat we hiermee een prima keuze maakten/gemaakt hebben. Liefs Hanneke.
Precies, Nutrilon is overal verkrijgbaar, dat was voor mij ook zeker wel een overweging. Heb er ook nog nooit een klacht over gehad moet ik zeggen, ben tevreden!
Het is inderdaad een heel vervelend gezicht en je voelt je heel erg machteloos, je zou je arm wel willen afhakken om je kind te helpen. Zo zielig voor die ukkies.
daarom hebben we nu voor friso gekozen, is ook overal verkrijgbaar en net even iets goedkoper dan nutrilon. mijn zussen hebben weer mindere ervaring met nutrilon, dat speelt dan ook weer mee in de keus haha.. dank jullie wel voor alle reacties!
sammie, heel gek bij mijn Etos hierzo is het 8,02..maar bijv de etos in het centrum is het gewoon 9,24....dus opzich heb ik een merk dat overal verkrijgbaar is, maar ik koop het wel alleen in deze etos...vind het ehct zonde zoveel meer te betalen als dat niet nodg is, buiten dat...ik heb altijd een pak in de voorraad...dus wat dat betreft kom ik nooit zonder te zitten! ik weet niet of je een Trekpleister hebt, maar daar is het ook 8,02 ( blijvend in prijs verlaagd)
Bij de etos hier is het ook 8,02 geloof ik maar heb wel gezien dat elders het duurder is. Gelukkig zit deze bij ons op de hoek en wil ik daar ook billendoekjes halen dan kan ik altijd een extra pak meenemen. Bedankt voor de tip zonde om meer te betalen voor hetzelfde product! Ga me nu verdiepen in waar het allemaal te koop is voor hetzelfde geld!
Het kan nog goedkoper, bij de Jumbo heb ik gezien dat de Friso iets van 7,95 per pak kost (de standaard versie). Weet het niet precies, want wij gebruiken het niet, maar mocht ik Friso gebruiken voor mijn kindje dan kocht ik het bij de Jumbo.
ik ga maandag meteen even kijken bij jumbo. kom daar eigenlijk nooit maar als we in de buurt zijn kunnen we net zo goed daar meenemen.