Ja mijn oudste vriendin wel, ik kwam 15 jaar geleden bij haar op het MBO. Maar ik ben ook iemand die, zodra ik een vriend of vriendin eenmaal in mijn hart heb gesloten, je het wel héél bont moet maken wil ik de vriendschap verbreken of laten verwateren ofzo. Ik heb eigenlijk nog regelmatig contact met al mijn echte vrienden van vroeger. Heb jij geen oude contacten? Misschien zit daar iemand tussen met wie het nog steeds klikt?
Mijn 2 beste vriendinnetjes heb ik 1 hier leren kennen de andere is al vanaf de basis school dus 15 jaar
Mijn beste vriendin in de rij voor de rode loper van een filmpremiere, anderen via concerten. Mijn beste vrienden via een concert (van hen zelf)
Ken de meeste vrienden/vriendinnen al 26 jaar, we woonde bij elkaar in een klein dorp en onze ouders gingen ook veel met elkaar om. We gingen zelfs met ons allen op vakantie. Hun zijn ook meer dan alleen vrienden/vriendinnen ze voelen als familie. Twee andere vriendinnen heb ik via opleiding leren kennen.
Ik heb helemaal geen vrienden meer... zit er heel erg mee.. Nieuwe vrienden opdoen is moeilijk, je moet iemand hebben waar het mee klikt... Zie die maar s te vinden hahahah. Maar toch leuk om te lezen dat mensen zolang een vriendschap kunnen hebben!!!! Bijzonder.
Juist! Het moet idd klikken, en als het niet klikt.. tja dan valt er weinig aan te doen denk ik. Je mag me wel een pb sturen!
Mijn beste vriendin heb ik leren op mijn werk dat een partime baantje en ze kwam er ook werken al weer 13 jaar geleden
Mijn beste vriend/vriendin hangt vaak meer van een periode af waarin je elkaar helemaal vindt, dan dat er slechts één persoon kan zijn die die rol voor mij vervult. Ik heb heel goede vrienden sinds 15 jaar, en mijn laatste en nu beste vriendin ken ik bijna 4 jaar. Ik zie sommige mensen heel veel en dan weer een jaar niet, anderen met een vaste regelmaat en weer anderen bijna iedere week. Hoe ik hen ken? Gezamenlijk opgebouwde vriendengroep met mijn ex, vier geweldige meiden die ik afzonderlijk 'opgepikt' heb op feestjes en in het uitgaansleven en één meisje via een ouders-voor-ouders internet oppas-site. Ook ben ik politiek actief geweest en heb daar een goede vriend en vriendin aan overgehouden. En natuurlijk veel leuke kennissen. Maar niemand van school/studie is blijvend gebleken . Over het algemeen ontmoet ik blijvende vrienden doordat er een klik op het eerste gezicht was en bleef.
Aan de middelbare school heb ik twee vriendinnen over gehouden. Een zus van een de twee ga ik nu ook mee om. Een vriendin heb ik van de kapper school nog, en een oud collega die ik graag mag.
Mijn beste vriendin ken ik al vanaf de peuterklas . Toen speelden we al met elkaar. Op de basisschool zat ik 1 klas hoger en vond ik het maar een raar meisje samen met haar tweelingzus. Op mijn 15e ben ik haar weer tegengekomen en sindsdien zijn we onafscheidelijk. Nu alweer 15 jaar. Zoveel meegemaakt samen en het mooiste is dat onze kindjes 7 weken schelen.
Ik ken mijn beste vriendin via mijn werk! Had daar stage gelopen, ben er blijven werken en de klik was er met de nieuwe stagiaire! Uiteindelijk afgesproken buiten het werk en sindsdien is ze mijn beste vriendin! Nu bijna 6 jaar! Mijn andere goede vriendinnen ken ik van de middelbare school & van de universiteit!!
eentje ken ik nu 14 jaar zaten bij elkaar in de klas op de basisschool erna gingen we samen naar de hoge school en nu heeft ze een relatie met de beste vriend van mijn vriend en de andere ken ik nu 9 jaar in de zelfde buurt gewoond dus veel buiten.:] nu woont ze in arhnem maar als we elkaar zien dan is het alsof ik haar gisteren nog heb gesproken
Ik heb twee beste vriendinnen. De een heb ik leren kennen tijdens mijn bacheloropleiding en de ander tijdens mijn masteropleiding. We zitten alle drie in het onderwijs.
Mijn ene beste vriendin had een relatie met een hele goede vriend van mij.(nu alweer 12 jaar geleden) En de ander ken ik van het werk. Het grappige is, allebei mijn beste vriendinnen vonden mij in het begin niet aardig en andersom Dus we hadden ons nooit kunnen voorstellen dat het zo zou gaan.
Mijn beste vriendin heb ik leren kennen toen ik 3 jaar oud was op de kleuterschool . Na bijna 27 jaar klikt het nog altijd geweldig . Ze is overigens ook mijn enige vriendin.