Kleine meid op bed en ik lkkr buiten op de loungeset me boek lezen. Me vent actief bezig eetkamer stoelen naar buiten stofzuigen, dwijlen etc. Ik rook chloor dus denk mooi wc wordt ook gedaan haha Ruik ik daarna serieus. ....een geurkaarsje op de wc!!!! Btje gay vind je niet? Jou vent ook soms btje gay? ? Ps is een stoere bouwvakker vandaar mijn harde gelach
Mijn man heeft wel wat tikjes... Helpt ook niet mee dat hij altijd homo's aantrekt... Geen idee wat het is maar ze zijn altijd dol op hem haha
Eh even nadenken, ik vond het in begin niet zo mannelijk dat mijn lief zittend plast. Compleet van teruggekomen!! Wat een geschenk zeg!
Mijn man draagt alleen maar merkkleding en schoenen. Hij heeft meer dan 100 paar schoenen en zeker 2x zoveel kleding dan ik. Hij heeft met klussen ook 2 linker handen, mag blij zijn als het lukt om een lamp in te draaien en is dus veel liever lui als moe. Hij kan ook eng praten als een über gay zeg maar en dat dan volhouden. Verder is het wel een echte vent hoor! Lekker lomp ala al bundy op de bank met een biertje terwijl hij een harde boer laat. Ik hou van hem met al z'n gebreken.
Hahaha, niet bepaald mannelijk nee, geurkaarsjes.... Mijn man heeft dat niet zo, ik kan zo snel niks bedenken. Wat dat betreft is t ook wel n simpele ziel, die van mij......
Het is een stoer type (tattoo's, 1x per 1,5 week scheren dus altijd stoppels, werkt als metselaar is super lomp en heeft geen verstand van inrichting oid) maar heel soms zijn hij wel eens met zijn benen over elkaar (ene knie over de ander). Verder kan ik absoluut niets bedenken.
Jeetje... overdrijven is ook een vak. Moderne vertaling.. vrouwelijke trekjes. Oja en ik ben dan maar pot. Heb genoeg mannelijke trekken. -laat harde boer na flesje Hertog Jan-
Echte man hier in huis.... kan maar 1 ding tegelijk maar helpt wel in het huishouden (meestal als ik ernaar vraag). Gaat deze week verder met het tuinhek zetten van 426 meter lang.
Is allemaal met een knipoog he dames geen beladen topic van maken. Hier ook een lompe boer vandaar enorm verbaasd haha misschien van zijn msmmie afgekeken
Je kunt ook gewoon niet reageren??! Wat een achterlijk reactie... On topic; mijn man plast ook zittend (heeeel fijn maar dat doen weinig mannen hihi) en zit ook vaak met zijn benen over elkaar Verder kan ik niet echt iets bedenken..