ik heb het koud! en eigenlijk valt het nog wel mee het is nu 19 graden binnen maar dan moet ik 's avonds wel alles dicht houden ook de ventilatie strips boven de ramen. gisteren avond vraag ik nog aan mijn kerel zullen we het dekbed in de hoes doen? we slapen nog steeds onder alleen de hoes zonder dekbed, nee dan zweet ik me kapot. vanmorgen vraagt hij, heb je het ook zo koud gehad? hihi vind het alleen zo vroeg en zonde van het geld om de verwarming nu al aan te doen. volgens mij is het helemaal niet zo vroeg, overmorgen is het alweer september. dus mijn vraag, hebben jullie hem al aan gehad?
Ja mijn vriend deed dat gisteren.. Mafkees! Het was nog 20,5 graden.. Heb hem daarom ook net zo hard weer uitgezet
nou wij hebben het allebei altijd heel snel warm, dus stond de gehele zomer de temp. ingesteld op 15 c, heb het nu toch wel verhoogt naar 18, net eve lekkerder
Ik verbaas me echt over het feit dat je de verwarming niet aanzet omdat de kalender dat niet toelaat! Je gaat toch geen kou lijden omdat de R nog niet in de maand zit? Da's net zoiets als met een paraplu over straat gaan lopen omdat het weerbericht zegt dat het de hele dag gaat regenen, maar het nog droog is. Ik zeg: lekker stoken!
Ik heb hem hier vannochtend ook even aangezet. Als ik het koud heb gaat die gewoon aan, ongeacht welke maand we zitten.
*steekt vinger op* ik kan niet tegen kou. Dus hij stond gisteravond al even aan. Gaat vandaag net zo hard weer aan. Ondanks dat het nog "geen tijd" is
manlief heeft hem gister aangezet, heeeerlijk zeker met zo'n hummeltje van 3 weken in de kamer is de verwarming aan wel lekker (voor het hummeltje)
Ik dacht er ook al aan idd, gelukkig ben ik niet de enige. Nog niet aangedaan tot nu toe maar m'n vingers jeuken wel al.
De verwarming staat hier niet aan en als het niet te hard regent staat de achterdeur ook nog eens de hele dag/avond open. Koud heb ik het niet en ik trek mijn dochter gewoon iets warmers aan (onder protest want ze is nogal warmbloedig). Maar als jullie het koud hebben zou ik de verwarming gewoon aanzetten.
Ja hoor, hij gaat hier automatisch! Heerlijk warm hier, 21 graden. Ik ga echt niet in de kou zitten...
Nou hier staat de verwarming aan, ik heb het koud. De kinderen hebben het ook koud. Dus dan moeten we er maar aan geloven.Ik ga binnen echt niet met 2 truien aan zitten.
Wij hebben hem heel stiekem gister even aangedaan en de roosters in het raam dicht...pfff vond het echt koud dit weekend!! Alleen op de slaapkamers staan ze altijd dicht, anders vind ik het al snel weer veeeeel te warm
Ligt t nou aan mij, of is het dit jaar veel eerder fris dan anders? Hier is de ketel kapot gegaan vrijdagavond, dus geen warm water en geen verwarming. Anders had ik hem wel even aangehad denk ik. (gelukkig wordt ie vandaag gemaakt).
Hier is hij nog niet aan, het is nog 23 graden in huis, maar de gevoelstemp lag gisteravond toch echt wel lager. Voorlopig probeer ik het stoken nog even uit te stellen, maar ik denk dat ik m'n lekkere dekentje voor op de bank wel weer even ga opsporen.
Eind van de week wordt het weer boven de 20 graden. Heb vaak genoeg meegemaakt dat je in oktober nog buiten kan zitten (eten) dus hopelijk is het nu even een tijdelijk dipje.