Hoi allemaal, Ik ben 9 weken zwanger en heb sinds 1,5 week last van delen van mijn voeten die aanvoelen alsof ze slapen. Het is nu een deel van mijn rechterenkel en mijn linker grote teen. Gevoel is minder en het tintelt. Herkent iemand dit? Ik heb geen last vast opgezette voeten of vocht vasthouden. Wel heb ik regelmatig last van mijn onderrug en is bekend dat mijn ruggegraat niet recht is. Hopelijk weet iemand van jullie wat dit is en ik ga dinsdag sowieso de vk wel even bellen. Bedankt alvast en fijne Pasen!
ik heb sinds ik zwanger ben geen last van tintelende voeten/tenen maar mijn been kan soms heel vervelend aanvoelen. alsof het slaapt ofzo en dan voelt het ook heel zwaar. ik weet ook niet precies wat dat is maar de vk zei dat je dan onrustige benen hebt. hihi. als jou rug niet helemaal recht staat zou het tintelende gevoel misschien ook kunnen komen doordat een zenuw knel zit ofzo. ik zou het gewoon even navragen bij de ha of de vk.
Bedankt voor je reactie! Klinkt wel herkenbaar want nu heb ik zo'n 'doof' en zwaar gevoel, maar dan in mijn tenen, zijn lastiger te bewegen ook. Ik ga inderdaad maar eens bellen van de week. Zijn bijna net zo'n ver zie ik, succes met je zwangerschap!
Hier had ik erg last van tijdens de zwangerschap en vooral snachts in me armen...echt een rot gevoel....na de zwangerschap er geen seconde last meer van gehad