Hoihoi! Misschien een raar vraagje.Ons dochtertje is een halfbloedje.Ik ben vol indonesisch en mijn man is Nederlands,maar die kleurt zelf vrij snel en heeft donker haar.Ze is qua tint net iets van het blanke af.Zie vaak mensen met een half bloed Ned-Indo,maar die kindjes zijn vaak wat donkerder als dat ons kindje nu is.Wordt zij donkerder in de loop der tijd of blijft deze tint en wordt ze in de zomer gewoon poepie bruin?
Mijn man is ned-indo, ik nederlands. Kynan is wel wat donkerder als normaal. Ook heel donker haar en donkere ogen, maar verder niet. Maar jij bent dan ook wel donkerder als mijn man..
Ze zeggen dat dat aan de blauwe vlek boven de billen ligt.Is die heel donker dan wordt je kindje ook donker.Elyze had wel een blauwe plek,maar niet echt heel donker.Ben benieuwd!Haar ogen waren al heel snel heel donker bruin.
Sanne ik ook een halfbloedje. (javaans van pap en wit van mams ) In het begin was ze blanker dan dat ze nu is, ik denk dat je kleine meid nog wel donkerder zal worden.
Bij Iman is die vlek bijna niet te zien Ze is ook net een Nederlander, dus denk niet dat ze nog gaat verkleuren. Bij de geboorte was haar haar zwart, nu donkerblond. Haar ogen zijn groen/grijs en ze is eigenlijk echt blank. Misschien dat ze snel bruin wordt in de zomer, maar verder zie je er niets aan.
Mijn kinderen zijn allebei Indo. De een is helemaal blond en licht, de ander is een stuk donkerder. Dat was al bij de geboorte zo.
Mijn tante komt uit Indonesie en haar man uit Nederland. Hun dochter is hoogblond met blauwe ogen en heeft een hele blanke huid. Wel rond gezicht net als haar moeder.. Dat is dus niet Nederlands..
Hihi,dan wordt het spannend.Qua tint is ze wel wat donkerder als een Nederlands kindje en haar haar is ook donker,maar denk dat ze toch ook het zonnetje nodig heeft om echt bruin te worden.Ze heeft in ieder geval wel een voorsprongetje...haha!